VW Passat B8 110kw , CRLB - klepanie pri radení

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ramairn
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 23.11.2021 13:42
Zdieľať na Facebook

VW Passat B8 110kw , CRLB - klepanie pri radení

Príspevok od používateľa ramairn »

Ahojte, viete mi niekto poradiť keď pustím spojku na voľnobeh pri zastavenom aute ozve sa také kovové klep, a robí to aj za jazdy keď zaradím stupeň púšťam spojku a zaberie klepne to neviem či je niekde vôľa alebo je to normálna vec. PassatB8 2015 Manuál 6st, 110kw CRLB, 180tkm. Ďakujem
tuninka
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat B8 110kw , CRLB - klepanie pri radení

Príspevok od používateľa tuninka »

neviem ako dlho už máš svoj Passat, ale ak to doteraz nerobilo a začalo to robiť teraz, tak to normálne nie je, asi ti odchádza spojkové ložisko, alebo zotrvačník
ramairn
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 23.11.2021 13:42
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat B8 110kw , CRLB - klepanie pri radení

Príspevok od používateľa ramairn »

30tkm je od výmeny dvojhmoty a spojky značka LUK, ten zvuk to už vydáva ale takmer od výmeny možno 10tkm na to len som si to neuvedomil a nezameral sa na to až teraz auto rok 2015 181tkm
herin
Príspevky: 1274
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat B8 110kw , CRLB - klepanie pri radení

Príspevok od používateľa herin »

A robilo Ti to ja predtým so starou spojkou a zotrvákom?a dôvod prečo si to menil?lebo zotrvák sa väčšinou mení, že práve klepe...
Ak Ti to nerobilo,tak to môžeš zaniesť majstrovi čo ti to menil...je predpoklad, že niečo nebolo spravené tak ako malo a už sa porúčal aj druhý zotrvák..niekto dokáže tento komponent zničiť aj na novom auto po 70 000km...
Je aj druhá vec či s ním niečo vyhádaš a či máš nejaký doklad o výmene alebo to bolo na dobre slovo..ak na dobre slovo, tak ťa može poslať kadelahšie..a vykrúcať sa kolko sa dá a ty nezmôžeš nič...
Napísať odpoveď

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných