Seat Leon II 2.0 TDi CR 103 CR CFHC

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vojto851
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 10.08.2022 08:36
Zdieľať na Facebook

Seat Leon II 2.0 TDi CR 103 CR CFHC

Príspevok od používateľa vojto851 »

Nazdar odborníci. Možno sa to tu omieľalo často podobný problém, ale nenašiel som to tu. Keď je auto dlhšie odstavené, povedzme cez noc, alebo keď som v robote, má ťažšie štarty...dlhšie točí, poprípade na 2 sekundy znie akoby šlo na 3 valce..alebo tarokuje, neviem ako to povedať...sem-tam, keď necham dotlačiť dopravné čerpadlo, štartne to dobre, ale zas nie stále.inak po štarte ide dobre, ťahá, nedymí, otáčky neskáču, nevibruje motor, spotreba je OK, ani iné takéto anomálie. Diagnostika chybu nevypisuje, ale napríklad keď odstavím motor, vidno na diagnostike, že tlak paliva klesá až na nulu, na voľnobehu ukazuje od 260 do 305 atmosfér cca...údajne mám vysokotlakové čerpadlo v poriadku. nemalo by to nejak v tom raily tlak udržať, aby bolo schopné dobre naštartovať? Palivový filter menený na konci apríla, nebolo tam nič ako stružliny alebo iný bordel. Nejaké tipy? Alebo macher na takéto motory z okolia Popradu? Vďaka.
Leonidas má najazdené 200xxx kilometrov.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Leon II 2.0 TDi CR 103 CR CFHC

Príspevok od používateľa seven549 »

cas do motora investovat.cerpadlo na test vstreky na test.mas blizko lepsie povedane na skok tsa kezmarok.za jedno doobedie to mas otestovane a vies ako na tom tie veci su.lebo vynechavanie alebo nepravidelny chod po starte su vacsinou vstrekovace.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Leon II 2.0 TDi CR 103 CR CFHC

Príspevok od používateľa seven549 »

no za ten ukon je to tak 100-120 euro.no do buducna bude treba grose lebo tie vw dizle pri 250 000km uz pytaju preventivne dost veci pomenit.
Napísať odpoveď

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných