Audi A3 1,8t - dlhy start

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A3 1,8t - dlhy start

Príspevok od používateľa achada »

Lebo ty pises ako inteligent. :::
axer
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 28.03.2008 20:18
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A3 1,8t - dlhy start

Príspevok od používateľa axer »

Achada,dalsi debilko co nevie citat s porozumenim ,s Tvojich pripevkov je jasne ze Ty si teda inteligent urcite :40bd:
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A3 1,8t - dlhy start

Príspevok od používateľa lorak777 »

hrozna reakcia, to nebolo mojim umyslom, len som pisal moje skusenosti za tych par rokov... som jazdil na plyn, ked sa v skodovke 100-120 menili bomby a do lepsich aut som tankoval, alebo pretankovaval lpg z bomby rucnou pakovou pumpou, ktora pohybom sem a tam pretlacila tusim pol deci plynu, tak si vie kazdy prdstavit, kolko trvalo pretankovat 10 litrovu bombu a tesnenia boli take, ze tusim do 80 litorvej nadrze si dal len 20 litrov, taky tam vznikol tlak, ze tesnenia v pumpe to nepretlacili...tak len tolko, ak si sa nenasiel v tom, co som napisal - inak nikde som ta konkretne nespominal, tak chvalabohu, ze su aj taki a vyjadrenia neriesim, kazdy ma svoj pristup a vychovu a problemy, ja sa zaoberam tak extremne zavaznou cinnostou, ze toto tu je pohar teplej vody, tak sa vobec neurazam, to by som tu nemusel byt...patrim medzi tych starsich na fore z "platu" vyzijem, tak posuvam len moje skusenosti, nefilozofujem zbytocne, vidis , ze neurazam, prezil som si svoje a po tom, co som zazil a co robim, ak by som ja bol zakomplexovany, tak zbohom republika....
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A3 1,8t - dlhy start

Príspevok od používateľa oco13 »

Axer - Lorak ti napísal čistú pravdu a ja ešte doplním. V podstate 24/7 mám otvorený bazoš s "sporákmi" a 1.8T sa tam vždy vyskytujú za smiešnu cenu s dovetkom - len treba trocha doštelovať motor, ale auto jazdí. Tak by som sa zamyslel prečo.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A3 1,8t - dlhy start

Príspevok od používateľa lorak777 »

oco pravda pravda....len sa clovek nechce sparat do hlbky problemov, nechcem vrtat do ludi, ze preco toto auto, aky je balik penazi na auto a servis, co na to rodina a podobne aspekty- to vidis z konecnych problemov a vyjadreni ludi...nemal som zle 1,8T, ale moj servis aut je ina liga...zavidim ti tu aktivitu na AB EU, ja to ani fyzicky, ani psychicky popri inom nezvladam, ani nestiham citat,ale rad som s autami, aj ked som od nich odisiel,ako by kulturista presiel na hackovanie obrusov...
axer
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 28.03.2008 20:18
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A3 1,8t - dlhy start

Príspevok od používateľa axer »

Tak sorry Lorak,tak som to asi zle pochopil,ospravedlnujem sa Ti,nemam rad tieto reci typu zgrlak,setrilek..,mal som vela aut na plyn,volakedy este stare podtlakove systemy,potom uz so vstrekovanim.Tu a3jku som kupil nedavno detom,jazdi sa na nej vacsinou cisto benzin,len ked idu niekde dalej prepnu na plyn ked uz tam je rozdiel 0,70e/liter a 1,70e/liter 100 octan,tak preco to nevyuzit,ked aj idu na plyn tiez som im hovoril nech to prepinaju na benzin aj 5km pred tym ako pridu domov..Este jedno auto ma manzelka na plyn za 6 rokov ziadny problem,tak viem co zhruba obnasa a vyzaduje pouzivanie lpg,a tiez mi je jasne ze to nie je polovica,ale za tych 6 rokov sa zaplatila montaz +neake 2k to usetrilo na palive a bezproblemova prevadzka oproti dieslu ziadne turba dpf-ka...,kultivovany chod motora,rychly nabeh kurenia..,ved to poznas.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A3 1,8t - dlhy start

Príspevok od používateľa lorak777 »

ok, to je v poriadku, daj to cele ocistit, zmerat tlak paliva a bude jazdit..., este treba sledovat, kde tankujes plyn, lebo oni sa medzi sebou strasne hejtuju, ale kazdy dovaza najlacnejsie a lpg sa oplati vozit aj z polska, ukrajiny a rumunska a aj sa to denne deje....tolko bordelu, co som videl pri rucnom pretankovavani z bomb ,to uz dnes nik neuvidi, ale v tych nadrziach je vselico, len pumpari tvrdia, ako sa to vsetko ohromne cisti...len treba uverit....benzin skoro vobec nepouzivam vysokoktanovy, skor ako pisem, castejsie malicko dotankovat cerstvy a potom raz za cas vyjazdit...ja som velmi za lpg, bodaj by to tu bolo ako v holandsku, alebo italii, len teraz mam "plat" a cinnost, ze jazdim v autach, ako som spomenul, nie je to na chvalu a na lpg mam stale menej casu...mne stale najviac vyhovuje podtlakovy system s manualnym prepinanim...

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 38 neregistrovaných