Renault Clio Grandtour - radenie

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vartoooza
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 02.04.2015 13:55
Zdieľať na Facebook

Renault Clio Grandtour - radenie

Príspevok od používateľa vartoooza »

Ahojte, mam Clio Grandtour 0.9 TCe 66kW, ktory som kupil ako jazdenku a hned od zaciatku som s nim mal taky (ani neviem ci) problem, ze pri zaradovani piateho prevodoveho stupna v pake ako keby zlahka skubne/zadrhne a obcas je to aj pocut (ze manzelka ako spolujazdec to zaregistruje). Ako keby som do patky siel cez nejake miesto odporu. Ja som s nim uz spravil 10 000km od kedy ho mam a nikdy som to neriesil, ale zaujimalo by ma, ci je to nejaka vazna zavada a ked tak co by to mohlo byt a aka nakladna by odhadom mohla byt oprava. Vopred pekne dakujem za rady.
johan2438
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 08.11.2006 08:51
Zdieľať na Facebook

Re: Renault Clio Grandtour - radenie

Príspevok od používateľa johan2438 »

Nemáte namontovaný defend lock? Mne to robilo tiež na 5-ke, servisák zistil pri výmene čapov že tiahlo narážalo do mechanickej zámky
tuninka
Príspevky: 855
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Re: Renault Clio Grandtour - radenie

Príspevok od používateľa tuninka »

veď na páke je manžeta z nejakej koženky, tak ju treba odokryť hore, stačí ju silnejšie chytiť prstami a potiahnuť hore, a pozrieť, že čo to tam drhne, ak je tam nejaká prekážka, tak ju treba odstrániť, tiahla a tie kĺby troška navazelínovať
Napísať odpoveď

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných