Fiat 126 P

Diskusia o tom najlepšom zo sveta automobilového priemyslu

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

heno32
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 28.04.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Fiat 126p

Príspevok od používateľa heno32 »

Ja som ine auto svojho casu nechcel. Dodnes sa mi velmi paci, samozrejme si ho uz nekupim, ale paci sa mi..
lubos1236
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 13.01.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos1236 »

Tiez som ho.mal nejaky cas...vo zvolene je funklub v takej ulicke smerom na detvu, ale tam nevedia co pytat za diely, spotreba rataj aj 8 litrov kedze je ten.motor slaby, dost je poruchove,nevravim ze fatalne poruchy ale stale daco raz lanko startovania potom plynove lanko, motor olejnicka a hlavne korozia, pozret spodok nosnik za prednou napravou, ale zas v zime dobra trakcia ked su gumy poriadne, akurat ze nechce kerovat obcas :40bd:
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: Fiat 126 P

Príspevok od používateľa christiane »

alche napísal: Viem o jeho kladoch a záporoch,
Ale nevies uplne vsetko.Za zrenovovane auto tolko prachov nedas.Ak kupis ako moja tetka co sa do neho hned zalubila,pre mna to bola nocna mora a bal som sa dvihat od nej telefon.Kupila to kedysi este za 35 000 slovenskych korun.Asi 5 rokov to niekde stalo v zeline,potom to nastriekali sprejom a ked to dovliekla ze to nejde dostal som infarkt.postupne sa dalo do auta 50 000 SK.Rozpadlo sa na nom vsetko.Casom to drzali pohromade druhe plechy a farba.A ked bolo srotovne este mi zavolala ci ho ma vymenit za nove.A ked ho dala zosrotovat,som oslavoval.
Diely sa zohnat daju,benzin normalny.Ale ked si ho nebudes vediet spravit vratane motora a karburatora radsej si kup plagat a nalep do garaze.V Polsku to je ine,tam ho mali v kazdom dvore ako my Feliciu.
A ako pisal lubos 1236.Ak by ho chcel opravit u mna moj najlepsi kamarat,urcite nebudem doma.
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

A nieje jediny co ma rad stare auta ja mam Fiat uno a uz mu pomaly taha na 30-ku :D ani ja som totiz to neprisiel na chut novym autam ktore su prepchate elektronikou a kecaju do riadenia a v dost vela pripadoch su aj dizajnovo skarade najma nove toyoty, francuzi ako napriklad novy citroen c4 a pod. Stare auta maju proste dusu a to nove nemaju :)
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Ale ja nemam nic proti starym autam.Donedavna som behal na Mercedese 220 D 1969.Teraz mam 1997 .Ale stare auto si moze dovolit len bohaty kto nan ma na servis alebo ten co si ho vie doma aj porobit.Ako dajme tomu aj ja.A ked mi prdol v mercedese chladic,internet nebol,fora neboli,co cka neboli,vsetko som robil autogenom tak som do neho narval chladic z Avie,olejovy chladic z traktora,tornado vyrobil z plechu a nema problema.Teraz chcu len za znak mercedesu na kapotu majetok.
A to ze stare auto ma dusu ti pred hrdzou nepomoze.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

uno je kozmicka lod proti bicyglu maluchovi, vo svojej dobe bolo v tej kategorii uplne na spici, motor navrhnuty ako prvy metodou konecnych prvkov, vyrobeny na plne robotizovanej linke, neviem ktory este iny zije od 1985 stale vo vyrobe :-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "VETERÁNY a klasické autá"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných