Skoda Fabia 2 zadne svetlo zla kupa (UK)

diskusia ohľadne rôznych druhov autožiaroviek, LED ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

miso066
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 31.10.2010 09:16
Zdieľať na Facebook

Skoda Fabia 2 zadne svetlo zla kupa (UK)

Príspevok od používateľa miso066 »

Zdravim, potreboval by som poradit. Potreboval som vymenit zadne prave svetlo na Fabiu 2 ale omylom som kupil prave zadne svetlo z anglickeho modelu. Teraz ked cuvam mi auto svieti na cerveno lebo v Anglicku to maju vymenene s hmlovkou. Prosim Vas vie mi niekto poradit ako by sa dala tacast skla zmenit na bielu alebo nejaku fintu ako by mi to normalne svietilo na bielo, ci je treba kupit nove. Dakujem za vsetky rady, s pozdravom Miso
julko242424
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 12.01.2017 19:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa julko242424 »

ahoj Miso.poradim ti najlepsiu fintu.snad 20,- mas na druhe svetlo z vrakoviska.ked nemas tak nejazdi ked to chces nejako prefarbit.s cim by si to chcel urobit, centrofixkou?zasnem fakt nad takymito napadmi.ked uz clovek na takejto hluposti ide setrit ako mu vyzeraju brzdy, gumy
tempo 1O
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 22.01.2007 01:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tempo 1O »

A už len napiš kolko stalo to koncove z UK auta ked u nas idu vrakače/bazoš 20€.
miso066
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 31.10.2010 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso066 »

Dakujem pani za rady. Som momentalne na dlhsej pracovnej ceste v Polsku a nemam cas tu behat po vrakoviskach a hladat nove sklo, preto som hladal nejake docasne riesenie. Nove sklo v skodovke nebudem preplacat. Pneumatiky a brzdy mam nove FYI ;-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Autožiarovky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných