Akulesticka na auto...

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tatkotom
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 02.09.2023 16:50
Bydlisko: Prievidza
Zdieľať na Facebook

Re: Akulesticka na auto...

Príspevok od používateľa tatkotom »

Tu asi nik nevlastní práčovňu :o
Dôchodca.
Alfa156 1.9JTD 85kW (Selenia, Metabondy)
db69
Príspevky: 920
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: Akulesticka na auto...

Príspevok od používateľa db69 »

tatkotom napísal: 05.03.2024 18:38 Tu asi nik nevlastní práčovňu :o
ide skinheďák okolo potoka a vidí ako cigánka perie v potoku, zaberie z vody kameň a trafí ju do hlavy. Pride cigan a zisťuje čo sa stalo .A skinheďák mu hovorí " Vodný kameň Ti rozbil pračku"
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Akulesticka na auto...

Príspevok od používateľa autolaik »

Oneeee,naozaj nevie ani varit?
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Akulesticka na auto...

Príspevok od používateľa martincichy »

Ja mam doma okrem modernej elektroluxky aj starú práčku miniromo z bazosa za 30 eur, do ktorej hádžem montérky a všetko, čo žena odmieta šmariť do fajnovejšej práčky. Tú starinu zbožňujem. Napustím vodu, zapnem, nasypem prášok, hodím handry a pokiaľ sa vyse . . m, je to opraté.

V lete dostane nový celolak, fuknem na ňu bielu perleťovú metalízu.
db69
Príspevky: 920
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: Akulesticka na auto...

Príspevok od používateľa db69 »

martincichy napísal: 06.03.2024 06:33 Ja mam doma okrem modernej elektroluxky aj starú práčku miniromo z bazosa za 30 eur, do ktorej hádžem montérky a všetko, čo žena odmieta šmariť do fajnovejšej práčky. Tú starinu zbožňujem. Napustím vodu, zapnem, nasypem prášok, hodím handry a pokiaľ sa vyse . . m, je to opraté.

V lete dostane nový celolak, fuknem na ňu bielu perleťovú metalízu.
čo sa na tej pračke može doj....ť? Ja (žena)periem zadr..né monterky na 90 .samozrejme extra.Tam sa nemá čo pokaziť.naposledy mi odišla elektronika ,takže po 17 rokoch som ju vyhodil
tatkotom
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 02.09.2023 16:50
Bydlisko: Prievidza
Zdieľať na Facebook

Re: Akulesticka na auto...

Príspevok od používateľa tatkotom »

Nová to nedá, neboj. Starú Philco so sušičkou sme vyhodili, lebo si moja postavila hlavu, že je obúchaná farba (deti-chodítka). Druhá kľakla po 6 rokoch, uhlíky som zvládol no o rok chcípol programátor. Tretiu máme 7 rokov. Desťročia sa prali aj montérky zadrbané od oleja, asfaltu, blata, občas bafty, betónu atd. Nikdy nebol problém z toho, čo bolo na prádle. Len treba zvážiť "koncentráciu", niektoré chemikálie môžu poškodiť gumené tesnenia.
Dôchodca.
Alfa156 1.9JTD 85kW (Selenia, Metabondy)
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Akulesticka na auto...

Príspevok od používateľa martincichy »

Rozumiem manzelku, ze ma obavu hodit zaolejovane monterky a monterky od polnohospodarskej chemie (take moridlo farbi fantasticky a je problem to umyt z ruky, nieto zo siat) do pracky, v ktorej perie aj bielu bielizen a spodne pradlo.
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: Akulesticka na auto...

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...vyriešil som to...Dve velke vedra,2 dni odmačania v prasku na pranie,ručne prepranie a az potom pračka...

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 63 neregistrovaných