Lakernicka pištoľ

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Len sa to naučiť
O tomto to je , vela povolaných, málo vyvolených.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

Matej 120 napísal:Ja mám na to box lakovaci, s vykurovaním a všetkým potrebným. Len sa to naučiť????
Mat správnu vzdialenosť, namiešanu farbu, pohyb ruky atď. A hlavne si dobre pripraviť podklad.
Mám tam adepta, treba striekať zadnú časť na Fabií 1
Tak uvidíme ako to dopadne.
Tak Ti prajem veľa štastia..Inak osobne by som tu fabiu hned nestriekal..najlepšie by bolo keby si fakt mal nejaký nepotrebný narazník/v prírode sa ich povaluje kvôli blbcom dosť/ alebo nejaké dvere kde by si si to vyskúšal..a až následne by si strekol fabču :)
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Matej...nie sú to čary,len množstvo drobných nutností na ktorých sa hravo celé v okamihu zmení na nepodarok.Pre teba platí to isté čo pre mňa,napriek tomu že ja mám za sebou 50 rokov praxe,stále platí pre nás oboch,sledovať,učiť sa,pýtať sa,mať na telefon najlepších a nehambiť sa povedať že v niečom potrebujem radu.Ale myslím že najviac platí známe...ťažko na cvičišti - ľahko na bojišti !
Najľahšie a najlepšie sa všetko naučia ľudia nezaťažený návykmi,takmer vždy nesprávnymi.
Matej 120
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 17.12.2020 16:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Matej 120 »

@mhlavaty
Presné preto sa nehanbím, a pýtam sa. Ja sa nebránim radám, budem len rád. A presne tak ťažko na cvičisku - lahko na bojisku. A pokial ma to niekto naučí, budem ešte viac rád :zg282:
metamor
Príspevky: 278
Dátum registrácie: 21.04.2009 19:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa metamor »

odporucil by som ti navstivit skoliace centrum v bratislave. Funguju tam aj ucni a priamo v tej hale je aj bmw servis.
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

oco13 napísal:
Len sa to naučiť
O tomto to je , vela povolaných, málo vyvolených.
Pánabeka ,však v automobilkách striekajú roboty, a že človek-koruna tvorstva
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Práve to isté napadlo aj mňa - kedy sa pozícia robot paint operator dostane aj do servisov. Inak Indovia v JLR, práve tieto pozície nevedia dlhodobo obsadiť. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
metamor
Príspevky: 278
Dátum registrácie: 21.04.2009 19:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa metamor »

robot s tmelom poriadnou stierkou a hoblikom ej veru taky robot by mal cenu zlata

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných