Folia na auto v Bratislave (carwrap)

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jeepers
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 03.04.2012 08:30
Zdieľať na Facebook

Folia na auto v Bratislave (carwrap)

Príspevok od používateľa jeepers »

Ahojte, máte prosím nejakú skúsenosť s firmou ,čo dobre a za rozumnú cenu lepí karbon folie na auto ??? Googlim ,ale radsej by som po vlastnej skusenosti vas niekoho odporucil ... Dakujem za rady :)
nonpcnpc
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 08.11.2019 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nonpcnpc »

Ja obnovym temu. Da sa zohnat komplet car-wrap za nejaku rozumnu cenu? Teraz co som nasiel jednu nemenovanu firmu cez google mi vyskocila cena 1500€. Chapem ze praca zaberie zopar hodin ale akoze, trosku mimo takato cena. Je to bezne alebo su aj nejake "normalnejsie" firmy v BA?
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Obom kludne pošlem SS s mojím číslom účtu, kde mi pošlite 50€
To bude za radu že za hlúposti sa peniaze nevyhadzujú

Ale kludne daj za olepenie 1000€ alebo kolko to stojí a za nejakú dobu (ked z toho vyrastieš) to beztak pôjde dolu
Samozrejme netreba zabudnúť na administratívny úkon na DI, ak použitá folia bude mať inú farbu (neviem či netreba aj na KO)

PS: a potom ked ťa to omrzí tak pôjdeš ešte raz prepisovať farbu na pôvodnú, ale vtedy ti už určite dôjde aká keketina ťa v minulosti napadla

PS2: Ako pár rokov dozadu "fičal" Plastidip a kto to dnes dáva? Pomaly už nenájdeš firmu čo to robí. S fóliami to dopadne podobne

PS3: ide zima, chod kludne na nejakú dovolenku, môžeš ísť aj do teplých krajím aj na lyžovačku a kludne aj na dve...
Budeš mať aspon nejaké zážitky, z folie budeš mať akurát velké H
Napísať odpoveď

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní