SERIOZNY lakyrnik aut BA a okolie? Kvalita, nie cena.

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ladodgers
Príspevky: 447
Dátum registrácie: 11.12.2008 11:36
Zdieľať na Facebook

SERIOZNY lakyrnik aut BA a okolie? Kvalita, nie cena.

Príspevok od používateľa ladodgers »

Hladam nejaku serioznu autolakovnu, chcem konecne nechat predny naraznik a kapotu opravit/nalakovat a potiahnut cirou lebo je uz dost obita od kamienkov...

Pozna niekto niekoho seriozneho s kvalitnou robotou?

O najnizsiu cenu mi nejde, chcem kvalitu robotu.

Tieto uz som vyskusal, a nemam zaujem (kratke kopie tel. rozhovoru :d :D ) :

Autolakovna Galvaniho 12:
- nooo?
- dobry den, volam spravne autolakovnu?
- nooo?
- chcel by som prelakovat predny naraznik a asi aj kapotu na aute...
- ano?
- ano.
- na aute?
- ano, na volve
- hm no ja uz nepracujem
- dobre dakujem, dopo...

Autolakovna "jednicka":
- noo?
- dobry den, volam dobre lakovanie aut?
- ano, dobry den, co chcete?
- chcel by som prelakovat naraznik a kapotu na volve, je dost obite od kamienkov
- dobre, pridite, donese nam naraznik
- ale narazni kje na aute, musim ho davat dole?
- noo...
- aha, dakujem, ale to neviem ako
- noo, tak doneste, dame dole a o tyzden to bude hotove...


Kludne dajte nejake overene kontakty, ale ak mi to niekto dalsi dvihne "nooo" alebo "anooo"? (povazujem za uplne normalne aspon sa predtstavit menom ,ci menom firky ak sa niecim zivim a mam firemne cislo), tak ho hned rusim a nemam zaujem...

Dakujem
LS600h
XC90
ladodgers
Príspevky: 447
Dátum registrácie: 11.12.2008 11:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ladodgers »

Nikto nic?


Dalej M-star vyradujem...uz uz som bol rozhodnuty ist, aj som prisiel, ale osobne som nakoniec dostal ine info ako po telefone (ohladne casu, nie ceny) a tak som nasraty odisiel....Co by sa dalo samozrejme ospravedlnit, ludia sa mylia, ale ked som prisiel nieco take ako "dobry den", alebo "pardon" za zle info....ani nahodou. Privitanie slovami "co chcete" ? No kde sme...
Naposledy upravil/-a ladodgers v 08.05.2015 15:33, upravené celkom 1 krát.
LS600h
XC90
ladodgers
Príspevky: 447
Dátum registrácie: 11.12.2008 11:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ladodgers »

Je uplne sumafuk kto a co vola alebo pride, ked mam zakaznika budem sa spravat slusne ci bude v monterkach alebo koseli.
LS600h
XC90
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24982
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nie celkom,slušnosť je nevyhnutná.Mne tiež stačí náznak podobného správania a ...nekúpim,nepredám,neopravím
Lutujem,viem odpustiť úplne hravo nevedomosť,ale nikdy aroganciu a neslušnosť,a to môže prísť aj kšeft storočia tak ho pošlem do r..ti len tak zahučí,tj otočím chrbát, prestávam sa baviť,ale odzdravím sa aj vtedy
ladodgers
Príspevky: 447
Dátum registrácie: 11.12.2008 11:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ladodgers »

Dvaja ludia dva nazory, ja nesuhlasim. Precitaj si cele moje prispevky a uvidis, ze kvoli jednemu zdvihnutiu "nooo" to nebolo. Kvalitu roboty nepoznam, ale kazdopadne ked nieje ani zakladna slusnost, tak kaslem na to. SOm bud dobre vychovany alebo si nemienim nicit nervy arogantnymi ludmi, tak to robim aj v profesijnom zivote. Napodobne, sa stotoznujem s nazorom ze davam ruky prec aj od "superkseftu", ak by som mal spolupracovat s niekym podobneho kalibru.

Ide stale o vysledok prace? Nech sa paci, ber to tak. Ja pozadujem za nadpriemernu odmenu za pracu aj kvalitne sluzby (a to si po mne nevypytali sumu ktoru maju na webe, ale o dost vyssiu a ani som nepipol, lebo hladam kvalitknu robotu a vyjadril som sa jasne, ze som ochotny si priplatit. (a ked mam do toho rypat, zakladna slusnost by mala byt aj ked si napr. u neho nic nekupim).

Tiez velakrat nieco robim, mam v niecom hlavu, nervy na krajicku, ale ked mi zazvoni telefon a niekto po mne nieco chce, bud ho velmi slusne poziadam o zavolanie neskor, alebo sa mu venujem. A keby nezdvihol bol by neslusny? Nebud smiesny, uvital by som radsej aby niekto telefon nedvihol, ako toto.

Ale nevadi, casom sa sluzby zlepsia aj u nas a takito ludia budu mat po chlebe, resp. ho budu mat o dost menej...
LS600h
XC90
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24982
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

ladodgers píše.....Ale nevadi, casom sa sluzby zlepsia aj u nas a takito ludia budu mat po chlebe, resp. ho budu mat o dost menej...

Nič sa nezlepší žiaľ som o tom presvedčený.Nie kladné príklady ťahajú,ale tie zlé ktoré im servíruje každý deň tak televízia ako styk s ľudmi.Celý deň sa plácať v hnoji,tak večer budeš ťažko čistý.

Raz,jediný raz za posledné roky som pre časovú tieseň majiteľa riešil v NR vstrekovače.Miesto pozdravu...čo máte ?!
No h..no ty bulo ! Snáď nesiem do fi peniaze.Ale naposledy
ladodgers
Príspevky: 447
Dátum registrácie: 11.12.2008 11:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ladodgers »

Pleties si internetove forum s osobnym kontaktom, a bud sa obhajujes sam, lebo sam ti fraza dobry den a podobne nic nehovori, alebo neviem co riesis, nemyslim to v zlom.

Premna zamna, ked sa to nezmeni, beriem svoje svestky a idem inde, ale momentalne som padavka lebo ma tu drzia niektore veci, ale raz mi prasknu nervy...Zatial mi velmi vyhovuje to ze som flegmatik a proste stop, v pripade blbeho spravania idem dalej, takmer vzdy bez zbytocnych emocii.

No, a ma aj niekto nieco k teme alebo len budeme vykecavat, ako sa tu zvykne mimo temy?
LS600h
XC90
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Klasicky vychodoeuropsky pristup k zakaznikovi.
Neplati len pre autoservisy, ale sluzby/obchod celkovo.

Arogancia, neslusnost, odmeranost, pocit ze ja som majster sveta a zakaznik sa mi ma podlizovat.
Takto to proste nema fungovat.

Moje jedine stastie, kedze ma arogancia neskutocne vytaca, ze na vacsinu veci mam znamych. A co som sem-tam nuteny vyuzit sluzby tak to nejako dokazem prezit, so stisnutou celustou.

Skusaj, hladaj, za telefonaty nic nedas, neriesis nic co by ti horelo, dobre si rozmysli komu das zarobit.
Skoda ze nemas Mercedes, teraz maju akciu na opravy laku a karoserie.
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
ladodgers
Príspevky: 447
Dátum registrácie: 11.12.2008 11:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ladodgers »

A ne-mercedes neurobia? Na ich webe som nic nenasiel, maju vlastnu lakovnu?

Moje prve kroky tiez viedli do autorizaku ale ti tam mi takuto sluzbu vraj ponuknut nevedia....no co uz, nevadi.
LS600h
XC90
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Nie, akcia plati iba pre MB vozidla.
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
ladodgers
Príspevky: 447
Dátum registrácie: 11.12.2008 11:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ladodgers »

Tak nakoniec som vyuzil sluzieb autorizovaneho servisu/dealera vo Viedni...

Za kapotu a naraznik / obite od kamienkov, + zadny naraznik (nepozorne parkovanie) a jeden blatnik - suvenir z BA parkoviska

SOM ZAPLATIL

421 EUR, myslel som ze sa mi snad sniva, cakal som minimalne dvojasobok. Vraj je toto u nich bezna cena... ziadne pristreky, lakovanie celych dielov.

SVK majstri by sa mali co ucit....

A prisup taky ze ked budem chciet vymenit blby olej tak snad pojdem tam.
LS600h
XC90
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24982
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Má to svoju zvláštnu pointu,Ty nesieš lakovať do Viedne a si spokojný,ja zase opravujem do Viedne 3x viac aut ako domácim,je pravda iné a nie lakovacie práce.A evidentne sú spokojný lebo posielajú ďalších alebo prídu opäť.Divné akoby doma veci nešli tak ako majú
ladodgers
Príspevky: 447
Dátum registrácie: 11.12.2008 11:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ladodgers »

Co ti mam povedat...

Este fyi, velke bacha na autolakovmu " www.mstar.sk ", ktoru "vlastni" jeden zaujimavy clovek (koho to zaujima najde si majitela v orsr a dalsie si vygoogli) s este zaujimavejsou historiou, to jednanie tomu aj zodpoveda.

nedajboze aby ste tam nieco nechali spravit a potom to chceli vyreklamovat :40bd:
LS600h
XC90
Napísať odpoveď

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: 0910909599 a 48 neregistrovaných