Kombinovana spotreba a skutočnosť o nej...

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

evi393,

v tomto teple sa ani na bicykli nedá. V nedeľu ma na ňom skoro rozdrapilo. Fukáre nestíhali chladiť :d :D
evi393
Príspevky: 318
Dátum registrácie: 28.03.2010 14:46
Bydlisko: okr.Sala
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa evi393 »

Ogi11 ja tiez sem tam vybehnem na trasu 50-60km ale v tej palave som si netrufol.
ak ti nesli fukare tak treba osedlat vodny bike a sem tam s neho vyskocit, len pozor na plitčinu :40bd:
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11357
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

http://automix.atlas.sk/novinky/803465/ ... zakaznikom

Kia a Hyundai zaplatia za zavádzanie spotrebami v USA 395 miliónov dolárov
Automobilky Hyundai a Kia boli v roku 2011 obvinené americkými zákazníkmi, že nie je možné dosiahnuť výrobcom udávané spotreby. Automobilky ešte minulý rok priznali, že spotreby boli naozaj „skrášlené", o 1 mpg (jednu míľu na galón)...
indi4n
Príspevky: 1898
Dátum registrácie: 10.01.2013 14:16
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa indi4n »

toto treba amikom nechat ze ochrana zakaznika je na uplne inej urovni (niekedy az prehnanej). nasi euro-zakonodarci by sa mohli inspirovat namiesto toho aby vymyslali nezmyselne eko-normy pri ktorych si automobilky pomahaju oj*bavanim...

este dodam velmi vystiznu vetu autora clanku na temu papierovej spotreby: "Akosi sme si už zvykli, že ich v reálnom svete nedosiahneme." Amik si zvykat nebude, zazaluje a basta
Naposledy upravil/-a indi4n v 27.12.2013 12:14, upravené celkom 1 krát.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Kupujem staré autá a čo ma zaujíma, zisťujem tu http://www.automobile-catalog.com/ vrátane spotreby. Mám vždy nižšiu ;-)

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných