HĽADÁM SKÚSENÉHO MECHANIKA

zapaľovanie, škrtiaca klapka, chladenie atd..návody a vysvetlenia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

markson
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 02.06.2020 22:59
Zdieľať na Facebook

HĽADÁM SKÚSENÉHO MECHANIKA

Príspevok od používateľa markson »

Dobry den,
prosim o pomoc.
Hladam skuseneho mechanika
Naposledy upravil/-a markson v 24.07.2020 01:54, upravené celkom 1 krát.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tu treba ozaj popriať kus šťastia nájsť toho správneho,dôvody boli spomenuté,to sa dá iba odobriť.Tu ja šancu nemám,betonujem uličnú frontu a ide sa dláždiť cesta dozadu k dielni,čo je medzi bratmi 50 metrový kúsok.Ja mám väčšinu leta týmto zadanú,a počiatok po znovuotvorení bude patriť dávno dojednaným prácam,čiže dldho dlho majiteľia ktorí trpezlivo čakajú.Tam sa nedá lavírovať a pod. brať mimo poradie.Ale problém to rozhodne bude slušný a ja by som sa ťahal od Ba čím ďalej.Ešte som nepočul iné od svojich klientov ako nadávky na cenu,kvalita asi neoslnila ak skončili u mňa.Držím palce,v talóne by som aj mal perfektného človeka,ale na diagnostiku,nie motorára.
markson
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 02.06.2020 22:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markson »

Ďakujem p. Hlavatý za odpoveď. Snáď niekto zareaguje, kto si trúfa napchať ten ničím zvlášť neobvyklý štvorvalec naspäť kam patrí :)
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja tiez silno drzim palec, pretoze strasny prieser nastane vtedy ked ta hlava nebude spravena dobre, ked nieco bude chybat, atd, atd, atd.

Nech uz je novy opravar co hladas akykolvek, neobmedzeny rozpocet nemas, nervy z auta a celeho postupu uz su v kybli takze ked ti teraz zahlasi ze aha tuto treba investovat styri tisice aby to bolo NAOZAJ kóšer, tak ta prekoti a nedas do toho. A tych problemov preco povodna skupina nedala veci dohromady moze byt tolko, ze by sa z toho jeden aj pos...kakal.

Tak nejak mam tusenie ze tento problem nebude len o tom aby sa desat srobov zasrobovalo na svoje miesto :( henti chlapci ti volaco zabudli povedat. Zlozit takyto motor je otazka jedneho poriadneho dňa, takze clovek co sa do toho pustil a teraz nema cas polroka alebo viac urcite nieco taji.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Týpek vystupujúci na cars.cz v sekcii Daewoo Chevrolet...
Má nick JRD McLaren...
Býva niekde na periférií BA.
Edit,
ak ste sa pokúšali googlit tak JRDMcLaren,je dostupný na stránke
www.hederiktuning.sk
Ale kontaktoval by som ho z malou dušičkou...
Zaplatiť majstra takého kalibru,nebude lacné..
A ktovie či zoberie túto Vašu zákazku...
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Ako uz bolo pisane zochnat chlapabude velmi narocne.Jeden vybral motor,druhy zgeneralkoval/ako?/ a treti ma poskladat a vzat si na seba zaruku???Mali sme niekedy pripad,ale zacinali sme od nuly,teda rozobrat uz zgeneralkovany motor ,skontrolovat a opat poskladat,inac nie.Ako pise mp3turbo,tu nieco velmi smrdi.Je to inac jednoduchy motor,nic nie je komplikovane.Pruser je iba s pristupmi,ale ked je motor von na stojane,tak je to parada.Robi sa velmi lachko.
pidizvi
Príspevky: 3407
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

ja byt servisom, tak ti to nevezmem, naco. Praca s neistym vysledkom, hrozi nespokojnost na oboch stranach. Radsej 20krat vymenia olej a prezuju za ten cas.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Treba to spresniť,potom je to pochopiteľnejšie.Toto chce človeka ktorý (ak má prebrať prácu) natoľko dobre pozná ten motor,že nemá problém si veci prezrieť a povedať - chýba mi tu toto a toto.Asoi akoby mne niekto doniesol niektoré grupácke motory vo vreciach na poskladanie.Rozhodne by som do polhodiny urobil inventúru,preitom niektoré V motory majú dielov a dielikov viac než veľa.
Takže sa hľadá taký človek,ktorý nebude týždeň po prevzatí práce volať že tam chýba stredné víko ložiska kľuky.Ak je niečo opracované (zrejme) tak to skontrolovať,nie o týždeň keď je do skladania vložených kopec hodín prísť nato,že tu a toto je urobené zle.
Toto potrebuje presne to,ako je zadanie,ozaj dobrého ale plus aj veľmi svedomitého človeka.Problém je v prvej aj v druhej časti podmienky aby sa stretli v jednej osobe.
Motor môže prísť takto...(tu je iba vrch motora) tak aby bola predstava
[img]https://i.postimg.cc/ns5G9HjF/22-10-2014-006.jpg[/img]
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Keď odporúčam dielňu p.Onderika
tak na základe prác, ktoré on osobne robil a ktoré sa dajú dohľadať aj cez Google ,treba zadať JRD McLaren
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

By som rád sa dozvedel,či zadávateľ témy našiel mechanika, ktorý by mu opäť založil ten zgeneralkovany motor do jeho auta.
Napísať odpoveď

Návrat na "Bežné poruchy benzínových aut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní