Demontaz poloosi/Haldex

sekcia na poukázanie problémov s dízlovými autami. čerpadlá, vstreky, dvojhmoty atd..návody a vysvetlenia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rubac23
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 25.04.2015 19:48
Zdieľať na Facebook

Demontaz poloosi/Haldex

Príspevok od používateľa rubac23 »

Ahojte chcel by som sa opytat mechanikov ako sa da jazdit na auta napr po demontazi haldexu a teda aj zadnych poolosi.
V prirucke od vyrobcu je napisane ze po demontazi poloosi nieje mozne auto ani spustit zo zdvihaku na zem lebo hrozi poskodenie loziska.
Nasrobuje sa tam iba vonkajsi klb? Dakujem
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Demontaz poloosi/Haldex

Príspevok od používateľa ivko1 »

...a prečo by si to robil?
rubac23
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 25.04.2015 19:48
Zdieľať na Facebook

Re: Demontaz poloosi/Haldex

Príspevok od používateľa rubac23 »

Lebo mi po 500 000 km zacinaju hucat loziska v haldexe alebo zadnom dife a kym to pojde na repas by som chccel pouzivat auto.
martincichy
Príspevky: 5454
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Demontaz poloosi/Haldex

Príspevok od používateľa martincichy »

Kolegyna je bez svojho auta druhy mesiac. Kedze vedela, ze bude bez auta 3-4 mesiace, kupila si auto za 700 eur. To auto hravo preda za to, za co ho kupila velmi rychlo. Pre nu je to win-win riesenie.

Mozes pouvazovat nad niecim takym. Bude to mozno jednoduchsie a nedodrbes si viac auto.
pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Re: Demontaz poloosi/Haldex

Príspevok od používateľa pidizvi »

No az nemas poloos, tak lozisko je z vonkajsej strany volne, nemoze mat taku volu. Takze vytlct zo starych poloosi vonkajsie tyce a dat ich tam do kolesa.
Napísať odpoveď

Návrat na "Bežné poruchy dieselových áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 51 neregistrovaných