VW 1.9 TDi motory - spolahlivost

sekcia na poukázanie problémov s dízlovými autami. čerpadlá, vstreky, dvojhmoty atd..návody a vysvetlenia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Re: VW 1.9 TDi motory - spolahlivost

Príspevok od používateľa autokomplet »

oco13 napísal: 26.12.2021 15:07 Tak ak by to bola 66ka tak ťa z neho vyzlečiem, 69iny sú častejšie. lol
V kontexte s tym tvojim vyzliekanim neviem uz ci sa bavime o Gazikoch alebo polohach :-)
Mne sa 69 paci aj na Gaziku aj pri zenskej :-)
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Re: VW 1.9 TDi motory - spolahlivost

Príspevok od používateľa kazimir »

"Nemal som velke oci, niektore prispevky zaujali a mali uroven. Ine a hlavne tie opakujuce sa kde jeden prispievatel dookola kritizuje za negativitu a pritom z neho neprislo nic ine len obsiahla negativita. Mrzi ma to, asi to prichadza s vekom, sklamanim zo zivota alebo neviem cim to je - nesudim len som prekvapeny - cakal som skor fundovanu odpoved cloveka ktoremu presli desiatky ci stovky 1.9tdi - teda aspon tak sa tvaril.... Prave odpoved takychto ludi ma zaujimala ale zial neprisla."

Sorry, ale toto bolo fakt trapne. Fundovanych technickych tem na 1.9tdi a aj diagnostiku tu bolo niekolko. A je pravda, ze tu boli JEDINE, 99% z toho zvysku su tu len krcmove reci. A dokonca aj ja laik, co sa vyzna v autach rovnako ako v gynekologii som ich dokazal vyuzit. Ci uz to boli rady, kde zohnat lacnu a vyuzitelny SW s kablom diagnostiky, ako ju zakladne pouzit na rozne kontroly, alebo zalogovanie celkoveho logu na vyhodnotenie aj s odbornym vyhodnotenim odbornika ZADARMO. Tak isto bolo popisane o preventivnej udrzbe tohoto motora vela. A to som clovek co tu chodi len obcas a o 1.9tdi som sa zaujimal len okrajovo, keď som mal chvilu doma pozicaneho sharana. Ktory mimochodom patri ludom, co na nom pomaly ani olej nevymenia a hľa cez 400 000 dal aj tak. Takze hentie citovane kecy na zaciatku boli fakt trapne.
Napísať odpoveď

Návrat na "Bežné poruchy dieselových áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní