Vymáhanie poistného plnenia v občianskoprávnom konaní

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

ešte som nevidel, aby niekto kto má platnu a zaplatenu PZP doplácal rozdiel v plnení!..
seven549
Príspevky: 7883
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

pocuvaj cvirik123 vsimol som si tvoju zabavku s tymi cislami.uz ta presiel skolkarsky komplex?asi si najdem cas a kolko si tu napisal prispevkov tolko krat ti kliknem cervenu.mas toho cez 3000.mozem zacat?a je mi jedno co spravi moderator.
seven549
Príspevky: 7883
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

ze nezaujima?pred mesiacom tam bolo cislo asi 150 a zrazu vidim 180 tak som zakazdym ked stupla hodnota nahodne poklikal v preberanej teme aj ja cervenu a teba asi 5x a zrazu to zacalo.kazdy den aspon 6x sa zvysuje cervena.tak poklikam aj ostatnych asi 10 vytipovanych nech sa to rozhybe.paru jednotlivcom na tych cislach zalezi a beru to tak ze kto ma zelenu je pan.
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

A čo takto sa nechať pred zlodejmi z poisťovne zastupovať

http://ekonomika.sme.sk/c/6842049/lovci ... mluvy.html

skúsil to už niekto, sú tu skúsenosti, lebo ak nie tak musím nabúrať , aby som mal skúsenosť z prvej ruky
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

autolaik napísal:Davam otazku do plena, kto musel nieco niekomu sudne zaplatit nad ramec plnenia PZP /prizvukujem nad ramec lebo zo zakona nemozes byt odskodneny viac krat v tej istej veci/ pripadne kto nieco vysudil? Prosim hlaste sa,cita to tu vela ludi....
Nikto nic???? Teda okrem Sevena
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

ja som teda ešte o nikom nepočul a ai neverím, že by niekto prikázal platiť poistné plnenie ak má pzp a niečo doplácať.
jediný prípad sa môže stať ak niekto nepozná zákony a zlakne sa, potom priplatí niečo poškodenému dobrovolne.
Ale aby to niekto dostal sudnym príkazom, ak si platí pzp načas a pravidelne, tak nevidím dôvod, prečo platiť za niečo, čo bolo likvidáciou poistnej udalosti uzavreté. Dalšie nejaké doplácanie, vyrovnanie, odškodnenie a iné veci su totálna blbosť!

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 57 neregistrovaných