Ceny v pneuservisoch...

Vaše skúsenosti, rady ktorým sa vyhnúť, odporúčania ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Ceny v pneuservisoch...

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Zdravim...,ake su v sucasnosti ceny v pneuservisoch za kompletny servis ? /geometria,vyvazenie,vymena komplet kolies/.
niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

Záleží od regiónu a servisu asi. Na moje auto naposledy geometria 20eur za 7minut roboty a komplet kolesá 18eur.
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

V michalovciach poznam kompletne prezutie za 50 ale aj za 25. Ten za 25 navyse rozumie aj vyvazovacke.

Geometria detto.


Regionom to nebude.
Moonshine
Príspevky: 519
Dátum registrácie: 12.06.2018 15:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Moonshine »

Vo dvore rodinného domu 3km od Bratisky 27 éček komplety aj s inštaláciou senzorov tlaku pred týždňom. Niekde si za to účtujú 2-3 eurá kus.
Dvere sa tam nezatvárajú. Posielam tam aj kolegov. Môžeš tam sedieť na kolese a pozerať sa.

Taká Mikona 45-50 éček som platil cca 5 rokov dozadu za r15. Raz mi nezatiahli bezpečnostný šrób tak sa mi to predražilo o nové, raz mi nasadili opačne pneu na jednom disku. Kto to bude kontrolovať na mieste, že? Reklamácie neuznali

Naleštený servis, vôbec neznamená výborný...

Tento prípad ma dohnal k tomu mať 2 sady a prehadzovať si to sám

30-40 eur je na dnes primeraná cena
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

otazka hodna tak novo zaregistrovaneho pouzivatela s jedinym prispevkom, ani by som nereagoval, ale normalne ma to vytocilo. Proste hlupa otazka. Co to znamena "vymena komplet kolies"? Ze prides do servisu s druhou sadou diskov s pneu v kufri? Alebo ze musia vyzuvat pneu z diskov?
Ze bude ina cena v BA a niekde na dedine u suseda bez blocku, co ti da taka informacia?
Geometria... na ake auto? Vzadu stelovacia naprava alebo bez moznosti nastavenia, takze len kontrola, ci to nie je uplne odveci... Geometria len kontrola alebo aj stelovanie? Bude sa mechanik babrat s nejakym hrdzavym srobom alebo nebude riskovat utrhnutie?
Ked uz sa chce bavit o "kompletnom" servise, kde je umytie gum/diskov pred vyvazenim? Vymena ventilkov?
Aky rozmer pneu? Snad kazdy servis ma inu cenu pre 14" a pre viac ako 18"

Snad to bol len vtipny prispevok pre prvy april.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Pidizvi - k tej geometrii. Chodím okolo viacerých servisov v NR kraji a majú po plote vyvesené reklamy - digitalna 3d geometria za 29.90 ojro. V jednom som si dával kontrolovať manželkine auto a mechanik mi potvrdil že cena platí pre všetko čo sa im vojde do dielne a má 4 kolesá. Vraj je to spôsob reklamy, začal to jeden a postupne sa pridali všetky servisy v okolí. Ceny velmi neovladam, mňa teraz vyšlo 8x vyzuť a 4x obuť + vyvažiť 25 eur, len to boli R13 :d :D
Sranda je keď im dovlečiem R10 z jašterky 16 plátnovú - to keby mi nerobil všetky autá tak mi tú gumu hodí o hlavu. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...no,tak som dnes menil kolesa na Pionierskej v BA,za vymenu kolies,geometriu,vyvazenie,ustavenie senzorov,umytie a udrzba zimnych kolies...,cena 21 eur cez zlavomat...
Napísať odpoveď

Návrat na "Pneumatiky - disky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných