Audi A6 C7 - original zosilovac oprava

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A6 C7 - original zosilovac oprava

Príspevok od používateľa herin »

jaroslavelektro napísal: 28.12.2023 21:28 Áno fotky som si pozrel , za predpokladu že inde problém nebude myslim hlbšie je to opraviteľne .

Pod mikroskopom to ide opraviť
Pan Jaroslav, na 99% problém inde nebude, pretože ten predošlý "opravár" mi to mal opraviť ako som písal a kedže sa babral na tom mieste kde predtým nehral jeden reprák, tak teraz už nehrajú dva...ono ja som to vtedy musel riešiť, lebo to bolo fest skratované...odpálilo už dva repráky originál audi kedže náhrada sa kupiť nedá..vdaka tomu, že ako to bolo skratované, tak z reprákov išiel namiesto hudby len príšerný vysokofrekvečný zvuk, že nám skoro odpálilo bubienky v ušiach...bolo to strašné...to ked robím s karbofrézkou, tak je oproti tomu hlas malého dieťaťa čo sme mali v aute... :40bd:
Pán Jaroslav aká by bola dlhá doba opravy, keby som vám to poslal poštou?
Používateľov profilový obrázok
jaroslavelektro
Príspevky: 354
Dátum registrácie: 23.05.2019 07:27
Bydlisko: východ
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A6 C7 - original zosilovac oprava

Príspevok od používateľa jaroslavelektro »

Zdravím, momentálne som odcestovaný prídem v polovici januára . A práce je vyše hlavy typujem Nikdy koncom januára začiatkom februára
Diagnostika-OBD,Paralelna-OSCILO,Datova CAN-BUS & LIN
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A6 C7 - original zosilovac oprava

Príspevok od používateľa fzubaty »

Kamo, taku blbost opravi Palo lavou zadnou.
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A6 C7 - original zosilovac oprava

Príspevok od používateľa herin »

O.k..auto ide aj tak 8.januara do servisu,tak uvidim ako dlho potrva oprava...dik ozvem sa

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 59 neregistrovaných