navigacia

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

potok123
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 08.08.2022 20:36
Zdieľať na Facebook

navigacia

Príspevok od používateľa potok123 »

Dobry deň,váženy priatelia. Mal som činske 2din autoradio. Bola tam mapa igo primo. Stačilo stlačiť ikonu igo. Netrebalo nastavovať nič, ani trasu. Na displaji mi ukazovalo okolie a hlavne prekročenie rychlosti. Po čase radio umrelo. Nove radio tiež čina ma sygic, waze, doinštaloval som rôzne ine, ale ked nenastavim trasu žiadna mapa mi prekročenie rýchlosti neoznami. Neviete o nejakej gps offline aplikacii ktora to dokaže. Ja už som skušal všeliake speedometre ale za dva tyždne som nenašiel nič. Ak mi niekto poradi, vopred dakujem.
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: navigacia

Príspevok od používateľa martincichy »

Pouzivam obcas sygic na androide a aj bez nastavenej trasy mi zabzuci, ak sa mu nepaci moja rychlost, ktorou prave idem. Ale... nespoliahaj sa na navigaciu. Mas sledovat aktualne dopravne znacenie a nie to, co je nahrane v aplikacii.
potok123
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 08.08.2022 20:36
Zdieľať na Facebook

Re: navigacia

Príspevok od používateľa potok123 »

Igo software stiahnem,ale potom si to na stiahnutie mapy pýta zaplatiť s nejakov kartov ktoru nemam. Aplikaciu ktora pracuje na pozadi nejakej mapy a oznamuje prekročenie rychloati a ine sa mi nedari najť. Tak či tak dakujem za vaše odpovede.
potok123
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 08.08.2022 20:36
Zdieľať na Facebook

Re: navigacia

Príspevok od používateľa potok123 »

Kartu mam v poštovej banke,ale tou sa neda. Keby si mi prezradil to forum, tak to by bolo perfektne a chvalil by som ťa kolko by som vladal. Verím,že by si mal pocit dobreho skutku a určite by sa ti lepšie spalo.
addo16
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13.08.2009 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: navigacia

Príspevok od používateľa addo16 »

skúste kontaktovať www.navimaps.sk ... mne tam pomohli rýchlo a bola spokojnosť :42f9:
tatkotom
Príspevky: 500
Dátum registrácie: 02.09.2023 16:50
Bydlisko: Prievidza
Zdieľať na Facebook

Re: navigacia

Príspevok od používateľa tatkotom »

Waze aj bez zadaného cieľa ohlasuje železničné priecestia, tachometer - povolenú rýchlosť v danom mieste. Je to o jeho nastaveniach. Či prekročenie - nie som si teraz v obývačke istý.
Používam ho často - nie že by som netrafil domov no práve skrz rýchlosť - jazdím od 17, mám 62 - podvedome naučený na 60 teda prekračujem.
Dôchodca.
Alfa156 1.9JTD 85kW (Selenia, Metabondy)
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní