Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa trucker694 »

Celá stupídnosť prichádza zo západu, hlavne z jú esej
Tam tí tučniaci potrebujú návod aj na utretie zadku po vys.ratí sa. Nehovoriac o jazde v aute s manuálnou prevodovkou. Tak tupí národ ako americký hlupáci na zemeguli nikde neexistuje. A my ešte väčší hlupáci sme to z tej bordel krajiny vsetulinko všetko obkukali. :4012:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24919
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Stokrát vďaka.Konečne som pochopil prečo sa na SVK trepe študovať toľko mladých a toľko vedcov tu konečne nájde uplatnenie a prečo celé USA sleduje dychtivo každý náš objav a úspech vo vede aj kultúre.Tam nejaké Silicon hlúpe,tu nech sa pozrú čo dokázali naši za púhu miliardu,všetko fičí ako na drátikoch.Niet oblasti v ktorej im nemôžeme ísť vzorom
Tak mi to pripomenulo susedu mojej mami,tu bola vrchná sestra operačných sálov,odišla do NY opatrovať seniorov (z maďarským materinským jazykom).Ťahalo to hodne rokov čo už mohla do dôchodku.Vždy prišla na mesiac,vyvetrala byt,zariadila potrebné ...a znova zmizla.Naposledy sa už mama pýtala ...čo už neostaneš doma ? Ona že -teta ja tu nevydržím,už som si zvykla žiť kde veci fungujú.Tu normálne nefunguje nič.Sprostá amerika,čo by si bez nás počala
vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa vsevetko »

Tu sa ukazuje do akej peknej riti sme sa dostali za 32 rokov demokratizmu. Morálne a potravinovo už v riti sme, ekonomicky ešte len budeme... https://www.youtube.com/watch?v=QrtK-aR4BtI
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa achada »

No prosim, kde tam nejaky achada, cicmanec ci oco, toto je este len odpad, mozgovna totalne vytreta, do sucha!
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa lorak777 »

trucker, nie je to tak...US sa rychlo zorientovali, teraz pre nich robi cely svet, hlavne cina....vsetko tam funguje pre ludi, co robia, aj sudy a skolstvo...napr.nevyvazaju svoj odpad, ako Kanada na filipiny a pod.... recyklovali a separovali, ako my teraz uz pred 25 rokmi, ale s tym rozdielom, ze kto separuje, tomu odviezli komunal zadarmo a u nas to preco nefunguje ??? Lebo ludia a vlada, co si vzdy volime - napr. teraz co chceme od vlady, kde mnohi ustavni cinitelie nedokazali urobit vysoku skolu,ale vsetci su plagiatori, a este aj minister skolstva - a hlasaju, ze to tak ma byt, ze ked to oni zvladli, tak asi ten ich postup je spravny....a my si ich volime, ziadni madari, ani cesi - len my a furt je to rovnako....nic sa nezmeni, my sme, aj budeme najchudobnejsia krajina EU mimo balkanu a hladiet mozeme tak trochu na chrbat len cechom, ostatny zapad je v nedohladne a US je ina galaxia....nasa zavist, lenivost, klamstvo, neprajnost, chamtivost a podobne vlastnosti su neskutocne... kazdy by mal zacat od seba, ale ked treba peniaze, penezi,penize.....
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa ivko1 »

lorak777 : nezáleží či má alebo nemá niekto vysokú školu, zaleží o čo mu ide...

K tým odpadom : tam šlo iba o to aby zasa dostal kamarát licenciu na firmu, ktorá môže likvidovať odpad...
Všetko tu tak roky funguje, vymyslíme nariadenia že musíš to alebo hento a tú službu môže vykonávať iba firma oligarchu nie ty, aj ked napríklad máš skúsenosti, teda dáš zarobiť iba jemu a máš to prikázané zákonom. A aby si nepovedal, tak môžeš robiť aj ty, ale ako externista pre firmu oligarchu a za almužnu.
Presne tak tu staviame cesty, dialnice, mosty. Vyhrá oligarcha čo nerobí nič a stavajú subdodávatelia čo nemali šancu uspieť, lebo skrátka nie sú blízke osoby správnych ludí. A ešte sa mnohým nezaplatí...
A takto by som tu mohol pokračovať ešte dva týždne...

Zmení sa to len vtedy, ak niekto pôjde za mreže, takže to rozrobené na SK treba dokončiť...
Dokedy budú vladny činitelia mať istotu že sa to vždy nejak zametie pod koberec, dovtedy sa neposunieme
Naposledy upravil/-a ivko1 v 08.01.2022 16:43, upravené celkom 2 krát.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa lorak777 »

ivko mas pravdu, ani ja nie som za to, aby mal kazdy vysoku skolu, ale ked na to nema- a to moze byt aj trpezlivost, socialne pomery, rodina, financie a pod., tak nech tu nedokazuje, ze sa to da aj podvodom a to este takym, ze to vie cela reublika a nemusi sa za to ani hanbit....a ano mohol by si pisat podobne nie dva týždne, ale aj roky.....my sme uz raz taki....
Renova
Príspevky: 349
Dátum registrácie: 30.11.2010 15:15
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa Renova »

.....vysokú školu zrušiť -rozpustiť....a tituly odňať,ako kedysi VUML
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Re: Žiadosť o zahryznutie do jazyka (klávesnice)

Príspevok od používateľa gnagy »

trucker694 napísal: 08.01.2022 15:05 Celá stupídnosť prichádza zo západu, hlavne z jú esej
Tam tí tučniaci potrebujú návod aj na utretie zadku po vys.ratí sa. Nehovoriac o jazde v aute s manuálnou prevodovkou. Tak tupí národ ako americký hlupáci na zemeguli nikde neexistuje. A my ešte väčší hlupáci sme to z tej bordel krajiny vsetulinko všetko obkukali. :4012:
Ani si nevieš predstaviť, ako sa mýliš. Predpokladám, že si v USA nikdy nebol a toto všetko vieš len z počutia a z "mienkotvorných" médií, kde každý deň aspoň v jednej reportáži šplechnú ľuďom, čo zas zlé sa v USA stalo. Samozrejme, že keď v "objektívnych" slovenských médiách človek počuje z USA len zlé veci, tak si sám vytvorí názor, že je to jeden tupý národ. Na rozdieľ od teba, ja tam mám rodinu a akosi som nikdy od nich nepočul čo i len jednu vec, čo si ty sem napísal. Asi to bude tým, že tam reálne žijú a naozaj vidia, ako sa tam žije. Ale cením si, čo si napísal v poslednej vete, že Slováci sú ešte väčší hlupáci, to je teda smutná pravda.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných