Neomarxistická vízia sveta, onedlho realita

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Neomarxistická vízia sveta, onedlho realita

Príspevok od používateľa vsevetko »

Španielsko ukázalo plán budúcnosti: Zabudnite na mäso! Vláda chce zdieľanie domov a nové vysoké dane

Španielska vláda predstavila budúci projekt. Medzi dlhodobé plány patrí zákaz krátkych letov, zavedenie 35-hodinového pracovného týždňa a poplatky za používanie osobných automobilov.

Dokument Espaňa 2050 rieši aj otázku stravovania. Napríklad by sa postupne obmedzovala konzumácia mäsa a výrobkov z neho

Dokument si kladie za cieľ aj zmenu v cestovaní. Prednosť by mala mať hromadná a železničná doprava. Tak napríklad lety na kratšie vzdialenosti budú úplne zakázané. Ostatné budú zdaňované podľa dĺžky letu. Čím kratší let, tým vyššia daň. Podobne to bude aj s dopravou autami. Na jednej strane sa bude preferovať zdieľané vlastníctvo, ale tiež sa bude platiť daň podľa najazdených kilometrov, tým pádom miery škodlivosti pre životné prostredie.

https://www.topky.sk/cl/11/2121245/Span ... ysoke-dane
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Výborne :300f: toto sme chceli slovíci?? :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

zdielanie domov ?

Ze v pondelok u mna byvaju romski voliči, v utorok sýrski a v stredu nejaki ini utecenci aby som bol rasovo vyvazeny ?


... "uviedol vo štvrtok premiér Pedro Sánchez pri predstavení plánu „Espaňa 2050“ v Madride, na ktorom sa zúčastnil a plán odmenil nadšeným potleskom aj podpredseda Európskej komisie Maroš Šefčovič."

hranol, krestanske hodnoty !
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

To este je otazka ci v roku 2050 bude Spanielsko jedna krajina...
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní