Covid 19, verzia 3

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Vševetko a máš aj bloček z registračnej pokladnice?
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

zmluvy zo statom musia byt zverejnene, v tom nehladaj konspiraciu...

vies jako, ked to krochka, smrdi, vala sa v blate, zere pomyje, kukuricu, mozme spekulovat, ci to neni nahodou jednorozec, alebo 3 hlavy drak, ale rozumnejsie bude myslet ze svina :-)


@autolaik temu lucansky si nezalozil ? lebo ja nemozem, uz ma zaradia k hlasosmeru definitivne a to naozaj nechcem :d :D
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Obrázok
vsevetko
Príspevky: 974
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Pošta Brno hlavní nádraží, za jeden pracovní den testovaní zde prošlo více než 2.600 lidí a za tento den ani VE VZDUCHU A ANI NA ŽÁDNÉM Z 20ti TESTOVANÝCH POVRCHŮ !!! SE ŽÁDNÝ KORONA VIRUS NEVYSKYTL ! https://www.youtube.com/watch?v=1yXyGybiSnY
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

bajo777 napísal:

@autolaik temu lucansky si nezalozil ? lebo ja nemozem, uz ma zaradia k hlasosmeru definitivne a to naozaj nechcem :d :D
Nezalozil,bojim sa ... :)
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Rusi maju prve dva lieky na kovid v predklinickych testoch, prvy potlaca virus priamo, druhy zabranuje sebevrazde organizmu vlastnym imunitnym systemom, potlacenim mechanizmu cytokinovej burky...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Na orave omsa, tatry plne viac ako ked sa tam mohlo chodit a ked sa mohlo vsetci mali ruska, v nemecku na svahoch, v spanielsku velka party. Sa stavim, ze keby zajtra virus skoncil tak cela europa nepojde nikto von :) Nech mi nikto nehovori, ze ludom sa to nepaci.
vsevetko
Príspevky: 974
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Ivermektín, kalcitriol (vitamín D3), vitamín C, zinok, aspirín. Slovenskému lekárovi, ktorý pracuje v nemeckom Meissene, sa veľmi osvedčil nový postup včasnej ambulantnej liečby pacientov s ochorením COVID-19. https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/57 ... bezbranni/
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

cital si negativne ucinky hentych dobrôt co si napisal ? Ockovanie je daleko jednoduchsie a menej rizikove.



[4:16 PM] Marian XXXX
len tak pre info ze ako to funguje u nas, kamos teraz pisal, ze je pozitivny na Covid, tak volal zene (veducej do Lidlu), ze nech pali domov a regionalna manazerka jej povedala ze ak odide uz sa nemusi vracat a ze zajtra normalne pokracuje v praci
​[4:17 PM] Marian XXXX
ze ju nezaujima ze jej muz je pozitivny

[4:18 PM] Marian XXXX
alel volali na ten urad verejneho tohto a tam jasne jej povedali ze do izolacie na 10 dni musi ist
​[4:18 PM] Marian XXXX
inak sa dopusti neviem coho vsetkeho



Rimavska Sobota.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
vsevetko
Príspevky: 974
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Keď myslíš, že to očkovanie je menej rizikové... http://dfens-cz.com/racionalni-nekonspi ... a-ncov-19/
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Kto to je ten Jan Mrcasik? Daj bez prehladavania internetu a kopirovania odkazov navod ako riesit tuto situaciu.
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

mp3turbo napísal:cital si negativne ucinky hentych dobrôt co si napisal ? Ockovanie je daleko jednoduchsie a menej rizikove.

Rimavska Sobota.

Štefan Zelník
Včera o 18:48 ·
Milí priatelia,
prekonal som Covid-19 a chcem sa s vami podeliť o moje skúsenosti.
Viackrát som upozorňoval, že celoplošné antigénové testovanie nie je dobrý nápad. Upozorňoval som na riziká s ním spojené a najmä na to, že výsledky týchto testovaní sú často falošne negatívne.
Píšem o tom práve preto, lebo som to skúsil sám na sebe. Bol som v kontakte s osobou, ktorá nemala žiadne príznaky ochorenia. Následne po 2 dňoch u nej nastúpili teploty. Daná osoba podstúpila v tejto súvislosti AG test s pozitívnym výsledkom. Bolo mi to oznámené telefonicky. Aj keď som nemal žiadne ťažkosti, podstúpil som rovnako AG test s výsledkom negatívny. Priznám sa, taký výsledok som aj očakával, keďže som nemal žiadne príznaky ochorenia. Pracujem v zdravotníctve a prichádzam do kontaktu s množstvom ľudí, preto som si dal urobiť aj PCR test. Ten už vyšiel žiaľ pozitívny. Na základe toho sa dali otestovať aj moji príbuzní (tiež boli v kontakte s danou osobou - aj keď kratšiu dobu ako ja). Obaja boli rovnako bezpríznakoví. Jedna osoba podstúpila AG test s výsledkom negatívna a súčasne PCR test s výsledkom pozitívna. Druhá osoba podstúpila iba PCR test s výsledkom pozitívna.
A teraz to dôležité. Ak by som sa bol spoľahol na antigénový test, ktorý bol negatívny, neboli by sa testovali ani moji príbuzní. Všetci sme zamestnaní a boli by sme chodili do práce, pretože sme nemali žiadne ťažkosti. Koľkých ľudí sme mohli nakaziť? Ja som prvé 4 dni po testovaní mal len ľahké občasné pobolievanie dolných končatín, občasný náznak bolesti hlavy a pociťoval som väčšiu únavu. Bez PCR testu by som týmto príznakom v tomto období nevenoval žiadnu pozornosť. Až na 6. deň od kontaktu som mal výrazné bolesti hlavy, ktoré po nasadení liečby ihneď ustúpili.
Iste mnohých zaujíma, čím som sa liečil. Užíval som Isoprinosine, Zinok, Vitamín D, Aspirín-C, Panadol, Vitamín C (ovocie, rakytník), dostatok tekutín (čaj, minerálka).
Som presvedčený, že nárast infikovaných Sars Cov 2 je zapríčinený celoplošnými testovaniami obyvateľstva. Vieme, že v začiatočných štádiách ochorenia sú títo ľudia už infekční, no nemajú ešte žiadne ťažkosti. V ČR v nemocnici Motol robili porovnanie PCR testov voči antigénovým testom. Citlivosť antigénových testov sa zvyšuje u pacientov, ktorí už majú príznaky ochorenia. V prvých štádiách antigénové testy zachytia asi len 8% z tých, čo sú už infekční. To znamená, že aj infekční dostanú potvrdenie, že sú negatívni a to im platí 3 dni. Občan prirodzene stráca istú opatrnosť, nakoľko je predsa negatívny, ba dokonca ho to povzbudzuje – bol som na teste a nemám infekciu, preto sa nemusím obmedzovať.
Vyzývam kompetentných, prestaňte antigénové testy používať na plošné testovanie obyvateľstva, ktorí nemajú v tom čase žiadne príznaky ochorenia. Odporúčam, dajte AG testy do zdravotníckych zariadení. Prosím vás lekárov, ktorí ste v pandemickej komisii, vysvetlite to svojim kolegom.
Nechcem zľahčovať dané ochorenie a ani jeho priebeh prirovnávať k iným podobným ochoreniam. U každého to môže mať iný priebeh. Som presvedčený, že drvivá väčšina to zvláda a môže zvládnuť v domácom prostredí. Treba myslieť na dodržiavanie hygienických opatrení a dodržiavať liečbu. Kompetentní by však mali prestať so strašením a hystériou. Je nenáležitá a škodí. Je tu množstvo ďalších závažnejších ochorení (onkologické, srdcovocievne...). Ak sa nebudú diagnostikovať, nezistia sa v počiatočnom štádiu a nebudú sa následne liečiť, tak to bude mať fatálne dôsledky pre týchto pacientov.
MUDr. Štefan Zelník, PhD.
vsevetko
Príspevky: 974
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

xentry napísal:Kto to je ten Jan Mrcasik? Daj bez prehladavania internetu a kopirovania odkazov navod ako riesit tuto situaciu.
Cieleným budovaním imunity stáda... Prečo sa tu preventívne nerozdávajú vitamíny ? Prečo tu pravidelne dôchodcovia nefasujú respirátory FFP2 ? Jáj, preto lebo by sa takým spôsobom dali odťažiť nemocnice ? Však testovať a očkovať je najlepší biznis, prečo by sme si nenakvapkali počas krízy aj do vrecka.
vsevetko
Príspevky: 974
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

makrela napísal:
mp3turbo napísal:cital si negativne ucinky hentych dobrôt co si napisal ? Ockovanie je daleko jednoduchsie a menej rizikove.

Rimavska Sobota.


Iste mnohých zaujíma, čím som sa liečil. Užíval som Isoprinosine, Zinok, Vitamín D, Aspirín-C, Panadol, Vitamín C (ovocie, rakytník), dostatok tekutín (čaj, minerálka).
Zaujímalo by ma, či aj obyčajný (nepotrebný) občan má nárok na Isoprinosine - liek viazaný na lekársky predpis?
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Pomáha aj (vraj ) Ivermectin, ten si môže nepotrebný občan volne kúpiť
Zamknuté

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 58 neregistrovaných