Bejrút, Libanon

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vsevetko
Príspevky: 971
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Bejrút, Libanon

Príspevok od používateľa vsevetko »

ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Prúser jak mraky, sledoval som to na nete...
Kráter o priemere 140m hovorí za všetko
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

big bada buuuuum, nema sa zvarat pri dusicnatych hnojivach a to ani starych :zga28:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

mam tam kamarata, jeden z najlepsich IT inzinierov na svete a to akoze bez pardonu. Nepredstavitelne podla obrazkov : byva 6 km od toho miesta, vytrieskalo im vsetky okna.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

nehoda :40bd: :40bd: :40bd: , si robia z ludi kozy, ved je tam vidiet jasne strelena riadena bomba...sa tesim na sprostosti, co budu tarat okolo toho...
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Je celkom jedno čo bola príčina, následky budú tvrdé. Zhorelo im tam 80% zásob pšenice - teda realne hrozí hladomor. A hladomor ich vyženie hladať lepšiu budúcnosť , no a do Izraela určite nepojdu.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pidizvi
Príspevky: 3407
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Vybije ti okna na dome a uz sa stahujes do inej krajiny? To predsa nedava zmysel. V Sarajeve zili ludia roky pod delami a minometmi a zostali.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Pidizvi : nie vybité okná, ale prišli o skoro celé zásoby potravín a je zničený jediný prístav kade by mohla prísť teoretická pomoc.
Už predtýmto ich decimoval Covid , hyperinfláxia a v podstate vojnový stav so všetkými susedmi. Mám dojem, že toto je posledná kvapka. :300f:
V Sarajeve ludia nezostali, tam ich väčšina zomrela.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nezanikol Dortmund,Berlín,Nagasaki ani Hirošima,prečo by toto mesto nevstalo opäť na nohy ? Boli väčšie katastrofy a v tragickejšom stave sveta.Do Hirošimy nezačala prúdiť humanitárna pomoc 24 po explózii.Nemecké mestá nie len že lahli popolom,ale ich doslova vydrancovali "víťazi" odvliekli zbytky z fabrík...a dnes sa treba pozrieť
sajmon-36
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 28.04.2017 09:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sajmon-36 »

Z tohto sa len tak niekto nevymota. Ako neuveritelne aka velka cast pody zmizla a kolki ludia si to nezmyselne odniesli
pidizvi
Príspevky: 3407
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

viem, ze je to odveci, ale ked uz sa to tu objavilo, tak obnova Nemecka a velkej casti Europy, mala taku formu najma vdaka Marshallovmu planu. Takze to nie je dobry priklad, ze by si mal vediet Libanon poradit aj sam. Cim dlhsie to bude trvat, tym menej normalnych ludi tam ostane zit.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Skúsim použiť štýl odpovede Mariana K. lol
Libanon a Bejrút, je ďaleko, žijú tam celkom iní ludia ako sme my, preto väčšinovú časť obyvatelstva Slovenska vôbec nezaujíma. Cudzie nechceme a svoje si nedáme. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Skúste niekto napísať víziu čo sa zmení pre obyčajného Slováka ak Libanon padne a zmizne z mapy sveta? alebo ak povstane a bude z neho prosperujúca krajina??? Ako to ja zbadám pri pokladni v Lídli?
Ovela viac ma trápi osud ježkov, ktorých denne vidím zrazených na ceste. Z toho som smutný , libanon??? čo to je???
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných