témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Aj ja sa už vrtám až keď nás stk rozdelí, zato na Shade120l sa frézovali hlavy , leštili ventily a skladali karburátory. Aj v robote sa dalo aj doma po večeroch, len tá doba je dávno preč. :40bd: Teraz zase robím to nad čím som vtedy krútil nosom - ťahám motyku. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Je to uzkoprse videnie, ze nic nepotrebujem, lebo si dopestujem a auto su len bezcenne plechy. Asize az take bezcenne pre teba nie su, ked ich asi denne pouzivas. Takze to je prave ako si spomenul, ze tie plechy maju nizku cenu, ale hodnotu pre teba maju ovela vyssiu.

Nic ti nebranilo vrtat sa v alternatore, ale nerobil si to. Takze myslim, ze by si ani na stodvacine nefrezoval hlavu atd...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ale bránilo - vrtať sa v moderných autách mi bráni 30 rokov životných skúseností. Dnes by som veru už neotvoril ani ten škodovácky motor. :40bd: Volakedy bol svet gombička, teraz už idem len na istotu - nerobím čo neviem (preto už nemám ani ďalšie deti) :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných