docasne odhlasenie moto po uplynuti stk cca pred tyzdnom

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ztanyzlaw
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18.05.2021 21:19
Zdieľať na Facebook

docasne odhlasenie moto po uplynuti stk cca pred tyzdnom

Príspevok od používateľa ztanyzlaw »

Dnes som si vsimol ze 10.5. 2021 mi skoncila STK na staru moto ktora je momentanlne nepojazdna. V tom obdobi (10.5.) bol tusim este nudzovy stav/vynimocna situacia, cize STK by mala byt predlzena o 3 mesiace (ak sa nemylim).
Mozem ist momentalne na dopravny inspektorat a moto docasne odhlasit alebo musim za tie 3 mesiace stihnut STK?

vychadzal som z tohto (zak 90/2020 z.z.):
§ 170 b:

(4) Platnosť technickej kontroly pravidelnej, ktorá uplynie počas krízovej situácie, sa predlžuje o tri mesiace.
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Môžeš dočasne odhlásiť.
pacok
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 21.07.2009 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pacok »

Nemusis nic je to o nahode.Mam to od pplicajta,ze zaviedli novy pocitacovy system ktory cisto nahodne vyberie auto co nema stk a posle pokutu.Takze moze byt tak ako ja som nemal cca 5 rokov stk na Jawe a nic no tak isto moze sa stat ,ze dostanes pokutu okamzite.
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

pacok, ten tvoj policajt si bud z teba robil prdel alebo patri do skupiny policajtov o ktorych sa robia vtipy, na co by bol system ktory "losuje" z vinnikov a posiela pokuty len tym chudakom co vylosuje ked moze poslat rovno vsetkym a naplnit tak statnu kasu viacnasobne a za dalsie, policajt dava pokutu za stk/ek akurat ked ta chyti priamo s autom na ceste, pokuty za nedodrzanie lehoty stk/ek riesi a udeluje okresny urad a nie policia
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
pacok
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 21.07.2009 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pacok »

Mam Jawu 350 35 rocnu a od 2007 som mal na nej stk asi tri krat a minuly rok som opat bol a nikto nic.Nikoho nezaujimalo,ze posledna stk je spred sesfich rokoch.Taktiez som nefostal za tu dpbu ziadnu pokutu.Vysvetli mudrc Jeseterko
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

co sa mna pytas, chod sa spytat na okresny urad svojho uradnika preco si nerobi svoju robotu a berie za nu prachy aj z tvojich dani ak chces vediet preco
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Ešte platí 3 mesačný dištanc. Ale iba na území SLOVENSKA! Včera 18.mája to bolo cca v 19 minute TV noviny na Narkóze. Ta dementna bloďavá moderátorka to celé na uvod doye8ala,ale spíker to dal na správnu cestu.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

pacok napísal:Nemusis nic je to o nahode.Mam to od pplicajta,ze zaviedli novy pocitacovy system ktory cisto nahodne vyberie auto co nema stk a posle pokutu.Takze moze byt tak ako ja som nemal cca 5 rokov stk na Jawe a nic no tak isto moze sa stat ,ze dostanes pokutu okamzite.
No len na upresnenie za neabsolvovanie STK a Ek dáva pokutu OU a nie polícia. Tá pokutuje neplatné kontroly pri zistení priamo na ceste.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných