Predaj auta COVID-19

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lubos zimovcak
Príspevky: 3424
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Mne je úplne jedno, čo si kto myslí...
Bohužiaľ, poznám, teda, poznal som ľudí, ktori na Covid umreli.

Takže na mňa bachorky vládnej bandy neplatia a NEVERIM im, ani keď už budú mŕtvi.
Asi tak. Každý, kto trochu číta, musel vidieť, kam sa dostaneme.., stačilo si oprášiť dejepis.

Tak nech idú do psej matere.
A nie dristat infantilne "dobre bude".
:3020: :3c90:

A to platí pre všetky vlády a politikov na svete.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Ak si prekonal covid, tak sa asi odklonim od nazoru odbornikov, ze je to respiracne ochorenie, k nazoru turba, ze ide o mentalny postih...

ty somar, ja som nepisal ze je to MENTALNY POSTIH - nikdy nebol, samozrejme, a nikdy nebude. Ja som napisal ze je nejakym sposobom chnapnuty mozog, pretoze nie je normalne ze tri mesiace nemas cuch.

Nikdy som nenapisal a vobec to tak neznelo ze je to mentalny postih !!!!!

Moje vyjadrenie ze je chyteny mozog predsa neznamena ze je niekto mentalne zaostaly, ze sa mu znizi IQ, ze strati polovicku vedomosti alebo schopnosti alebo cokolvek podobne. DORITI CHYTENY MOZOG MOZE BYT ROZLICNYMI SPOSOBMI, NAPRIKLAD... TAK ZE STRATIS CUCH.

Dam dalsie vyjadrenie : ludia s kovidom co boli v nemocnici maju do nejakej miery chytene pluca. Neznamena to ze maju astmu, 90% nefunkcnost alebo nieco podobne, znamena to ze maju chytene pluca. Prave preto su v nemocnici.


Inak o chytenom mozgu nieco viem : mama mi sedem rokov zomierala na najhorsiu formu sklerozy, prestala chodit, prestala vidiet, prestala pocut, takze...



toto je presne co som napisal, strana tri v tejto teme :

============================
to nebola ironia a nebolo to pejorativne - nemal som zamer napisat ze autorovi sibe, ze ma posahanu hlavu. Napisal som presne co som napisal ze mu virus napadol mozog a to sa jednoznacne neodskriepitelne stalo, inak by nedosiel o cuch.

Proste nejaka mozgova cast dostala na frak. Neexistuje ina moznost, ine vysvetlenie ked jeden/tri MESIACE nemas cuch, sluch, zrak, cokolvek ine. Proste je volakde kategoricka chyba v systeme. Nieze nie...

A co to spravi do buducnosti nikto nevie.

============================






nikde v mojich prispevkoch NEZAZNELO NIC co by sa len z vedlajsej galaxie obtrelo o MENTALNE vlastnosti [mozgu].
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

pocuj, turbo, nebud taky rozdrapeny. Ok. Ak mal niekto z rodiny problemy, to mi je luto. Ale doktora ti za to, nikto neda.
Mne prislo sialene, ze tu kazdy spriada teorie, tlaci sebavedome tvrdenia a nema na to ani zakladne vzdelanie. Jeden tak, druhy opacnym smerom...
Mimochodom, to o strate kognitivnych funkcii som myslel ironicky a mierilo to uplne inam,z toho ty nemaj erekciu, prosim...
Naposledy upravil/-a aristoteles v 07.02.2021 20:14, upravené celkom 1 krát.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

ale skor by som rozmyslal na receptormi cuchu a chuti,
A kde majú druhú stranu? tedy výstup? ak nie v RJ lol
Samozrejme môžu byť zalomené alebo cviknuté káble, ale to dobrý neurolog pozná.
Všetko so všetkým súvisí. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Citajuc toto forum, tak v zadku :d :D
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ano toto máš pracdu - tiež si to skúšal ?
Ak si vytrhneš chlp zo zadku - vyhrknu ti slzy , a keď sa pichneš do oka, tak sa poserieš. Že ako je to kua prepojené. :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

konecne trefa do hnedeho :d :D
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Tak to moze ist rovno, bez korekcii do LANCETu :40bd:
nahradnediely90
Príspevky: 380
Dátum registrácie: 03.03.2010 21:55
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nahradnediely90 »

Aby som sa držal témy - neodporúčam cestovať cez dva okresy za účelom predaja/kúpi vozidla, to však neznamená že to nemôžeš spraviť - je to tvoje dobrovolné rozhodnutie. Ochorieť môžeš aj po návšteve supermarketu - je to individuálne. Viem že sa asi budem opakovať ale každému kto zľahčuje covid by som prial jeden deň s touto chrontou v tele na covid oddelení - úsmev na tvári, reči o chripôčke a konšpiračné teórie by ťa prešli hneď ako by toho človeka čo leží na vedľajšej posteli oživovali a po pol hodine ho zakryli plachtou a odviezli do chladničky. Ľudia uvedomte sa - toto nieje sranda - pacienti na oddelení kapali ako muchy (niektorý nemali ani 60r.) - ak máš slabšiu psychiku tak na dobrú noc ti dávali dávku lexaurinu aby si sa mohol aspoň ako tak vyspať a dúfal si že druhý deň nebudeš na rade ty.
Obrázok
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Kazdy normalny sa snazi davat si pozor, netreba strasit. Somara mozes strasit kolko chces, zostane rezistentny.
Ruku na srdce, aj svatec denne hresi.
Zadavatel vie, ako je to prenho akutne, musi zvazit, ake opatrenia dokaze spravit. Samotna cesta riziko neieje, stretnutie uz ano, ale aj tu sa da minimalizovat riziko. Prepis sa da spravit aj online, ak mas aktivovany el. podpis.
Samozrejme, je to proti opatreniam. Ano, riziko sa da znizit urcitymi opatreniami. To je cele.
ochran
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 26.06.2005 23:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ochran »

Ja som predával auto začiatkom januára chlapíkovi z ba.Prišiel v sobotu do lv, dal som mu papiere a išiel domov.elektronicky som sa prihlásil na DI na odhlášku a zo splnomocnením som auto odhlásil a techničák mu poslal. Všetko bez problémov, akurát ako pozerám tak teraz je problém sa prihlásiť na DI, lebo u nás ponúka len na 24.2.

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných