Autó uver

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zsanet1975
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 01.03.2011 08:30
Zdieľať na Facebook

Autó uver

Príspevok od používateľa zsanet1975 »

Dobri mam problém v roku 2005 som kupil auto na uver od ge money, o rok mi zobrali autó, lebo som nevedel splacat,ale este do dnesdneho dna jé autó napisane na moje meno, uz ge money jé likvidovani, v registri notarskom jé zalozne prace uz vymazane, neviem ako dalej pomozte mi.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Prosím ťa napíš to aspon tak aby sa to dalo prečítať normálne a nie si musel človek domýšlať...

K veci, to chceš ako povedať, že auto ktoré si kúpil v roku 2005, ti zobrali v roku 2006 a odvtedy - čo je 14 rokov je to vozidlo stále neprepísané, akože ho nikto nekúpil, alebo ako?

Existuje vôbec to vozdilo ešte? Bolo to auto vôbec písané na teba? Nebola vlastníkom GE Money a ty iba ako užívatel?
Aby bolo auto tvoje musel by si od nich mať bezúčelový úver, teda len peniaze, ktoré by si minul napríklad aj na kúpu auta
tempo 1O
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 22.01.2007 01:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tempo 1O »

Slušne sa pozdravil slušne pyta radu a nato ze vychodil madarsku školu to ujde nie.
Skus poradit.
zsanet1975
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 01.03.2011 08:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zsanet1975 »

Dobri auto som mal na uver, ci ze som bol majitelom auta, riadne prepisali na moje meno, ale ja som v roku 2006 som stratil zamestnanie nevedel som splacat a auto zobrali, aj predali lebo som dostal list ze auto predali a dlzim este 26000 sk, medzisucet, co som aj vyplatil, ale auto neodhlasili este stale je na moje meno, ge money likvidovali 2007,uz som rozpraval s likvidatorou firmi uz zalozne sprava na auto jé vymazane, uz néma ziadne doklad vsetko sa stratili len zmluvu mam o uvere, a neviem ako dalej, skuste mi pomoct. Dakujem.
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

zajdi na dopravny inspektorat, vsetky papiere so sebou. Pokial tam bude normalny policajt, tak ti to na cestne prehlasenie vyradia. Alebo aspon poradi, ako to vyriesit.
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Ale aj tak nerozumiem, prečo myslíš že je auto napísané na teba ?
Keď ho niekomu predali, možno nechali vystaviť na neho nové doklady a tie tvoje pôvodne ich nezaujímali. A čo zákonná poistka za celú tú dobu ?
Videl si policajnú evidenciu, kde by to tak bolo ?
Ako napísal pidizvi, pokiaľ chceš vedieť aký je reálny stav, nič iné ti nezostáva, len ísť na políciu.
Ale osobne si myslím, že riešiš neexistujúci problém.

Mne sa síce tiež stalo že po 8 rokoch od predaja auta došli policajti za mnou, že moje auto kohosi zabilo, tak som im ukázal predajnú zmluvu. Ja som auto na polícii odhlásil, potom vystriedalo ďalších troch majiteľov, nikto z nich nevidel dôvod to prepísať na seba. Ale to bolo pred cca 25 rokmi, vtedy takéto veci neboli štátom sledované tak ako je to dnes.
zsanet1975
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 01.03.2011 08:30
Zdieľať na Facebook

Autó uver

Príspevok od používateľa zsanet1975 »

Vybral som kartu auta z policia, a jé zvlastne ze mam dve auta na pisane na moje meno a tó ten Isti den mal som staru ladu z roku 1999.a daewo som kupil 2005,a na kartu auta jé ze autá som prepisal 20.2.2016.obid ve tenisti den, bol som a policie a nic, oni nevedia ako dalej,, slovensko,,
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných