Kúpil som auto v lízingu a po splatení je auto blokované

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pandt
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 26.11.2008 23:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pandt »

poznam ho osobne a neviem ti to povedat na sto percent ze auto je blokovane pokial viem tak ano. nehovorim ze sa nenajdu aj normalny ale je ich strasne ale strasne malo. a vola sa Marek ale priezvisko tu uz pisat nechcem a co sa tyka stavu auta nikdy som sa o to nezaujimal bolo mi to ukradnute...
draik
Príspevky: 287
Dátum registrácie: 19.03.2011 13:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa draik »

Starymotorista napísal: Súd v trestnom konaní vysloví trest, a rozhodne aj o spôsobe náhrady vzniknutej škody.
By ste sa divili, v koľkých prípadoch sú poškodení v trestnom konaní odkázaní na vymáhanie náhrady škody na občianskoprávne konanie. Je síce pravda, že s rozsudkom v trestnom konaní to žalobcovi pomôže, ale nerieši podstatu...
Starymotorista napísal: Exekútor musí uvalenie blokácie oznámiť písomnou formou, doporučene do vlastných rúk, aby mal istotu, že jeho rozhodnutie sa dostalo do správnych rúk.
Veď aj oznámil, polícii. Povinný býva informovaný v upovedomení o začatí exekúcie.
Starymotorista napísal: Nič viac netreba dokazovať, je to otázka pár minút.
By ste sa mali stať vyšetrovateľom ;-)To by bolo super zrýchlené vyšetrovanie. Zablokovanie prepisu vozidla ešte nemusí znamenať podvod - môže napríklad argumentovať, že sa dostal do prechodne horšej finančnej situácie a peniaze preto nemohol použiť na vyplatenie podlžností. Dokázať úmysel pri účelnej obrane nie je otázka pár minút, dokonca ani hodín.
Starymotorista napísal: Pokiaľ bola zmluva uzavretá a počas splatného obdobia úradoval exekútor a pôvodný platca o tom neupovedomil nového platcu, tak je skutok preukázaný a niet o čom ďalej diskutovať.
Kde na takéto závery chodíte?
ivan444
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 05.11.2006 19:45
Bydlisko: MT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivan444 »

Najlepsie na tom vsetkom je ze on by to auto v pohode prihlasil v GB aj bez SK odhlasky,pisem z vlastnej skusenosti!!!
auctions
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 07.09.2010 22:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa auctions »

cav pandt naspet ja som vies co dostal som od majitela taketo infoo o aute a onnom on zevraj mal havarku stim autom tu v gb a zevraj jemu pistovna vyplatila celu sumu za auto a ze on je z dedini smerom na bracovce a meno ma M. T,,,G NEVIES MI POVEDAT AKO DLHO HO MAL
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

a tito ludia maju volebne pravo... demokracia je omyl :-\

ze 10000 euro... OMG!
auctions
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 07.09.2010 22:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa auctions »

co aky ludia co ty tu pleties teras ???? YxoYpsilono?????? ake volebne pravo co nikto nema pravo volit len ty pdla teba haha :40bd:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

No, niektorým by malo byť volebné právo obmedzené z dôvodu nízkeho IQ resp. nesvojprávnosti...

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných