Darujem za symbolickych 50eurokorun Opel Corsa 1.0i 40kw,

tu móžete písať ak sa niečoho chcete zbaviť ZDARMA !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Darujem za symbolickych 50eurokorun Opel Corsa 1.0i 40kw,

Príspevok od používateľa patko1 »

Dobry den sa praje. Znamy ma poprosil aby som mu nahodil temu ze za 50e by sa rad zbavil Opel Corsa 1.0i 40kw , r.v.1998, kod motora X10XE, 5dver, farba cervena. Auto bolo pred asi rokom odstavene a odvtedy stoji hrdzavie skazu berie. Ak by sa niekomu zisla na nahradne diely pripadne ak sa chce niekomu z nej vyrezavat katalyzator a zkvacit kolesa a neviem co este tak je odstavena v Detve a mozes si ju brat. Doklady a kluce su u mna cize staci kontaktovat cez ss a mozte si pre nu dojst hocikedy. Poprosim nepytat sa ma na stav a ci sa da na nej odist. Je to hrdzava babicka bez baterky takze vzkriesenie nebude take jednoduche. Cize lano alebo odtahovka. Je to podla mna skoda odtiahnut do zberu ak by si z nej niekto niecim pomohol. Velky TP je k autu ale neda sa prepisat , STK skoncila pred pol rokom. Skusim dnes spravit nejake promo fotky a ked tak poslem do mailu alebo mms lebo nahodit ich tu neviem. Lovu zdar
hanzlik
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 13.07.2017 08:49
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hanzlik »

a nieje to skoda? preco to on nerozpreda na diely?
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Lebo to stoji pred panelakom a on by mal problem aj koleso z toho zhodit nieto este to rozoberat. Nema na to miesto naradie ani cas
Napísať odpoveď

Návrat na "Darujem"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní