letne gumy 225/60 r18

tu móžete písať ak sa niečoho chcete zbaviť ZDARMA !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ladodgers
Príspevky: 447
Dátum registrácie: 11.12.2008 11:36
Zdieľať na Facebook

letne gumy 225/60 r18

Príspevok od používateľa ladodgers »

Dalej, mam tu jedny letne gumy (rv. tusim 2012) michelin latutude aplin LA2... V pohode na jazdenie, dezen 5-6mm, len ich nemam kde dat a na buduce leto aj tak budem potrebovat uz iny rozmer. Predajom by som zasa stratil zbytocne nervy, a ak by ich niekto potreboval (nie chcel, potreboval - mam 3 take, ale ejdna je odpisana, alebo mi ukradli kolesa, alebo co ja viem co...), daj vediet.
LS600h
XC90
fedosan4
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 31.08.2023 11:42
Zdieľať na Facebook

Re: letne gumy 225/60 r18

Príspevok od používateľa fedosan4 »

Predtým, než niekomu ponúknete pneumatiky, skontrolujte ich stav, aby ste mohli poskytnúť presné informácie o hĺbke dezénu a celkovom stave. Ak máte záujem ponúknuť tieto pneumatiky na predaj, môžete vytvoriť inzerát na online platformách ako sú Bazoš, Sauto, alebo iných miestnych inzertných stránkach, EZ Drive MA kde ľudia hľadajú pneumatiky a disky. V inzeráte by ste mali poskytnúť presný popis pneumatík, vrátane ich rozmeru, stavu, hĺbky dezénu a akýchkoľvek iných dôležitých informácií. Určte rozumnú cenu za pneumatiky a poskytnite kontaktné údaje, aby záujemcovia mohli s vami komunikovať.
Napísať odpoveď

Návrat na "Darujem"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní