Autobazar.eu Anti-SPAM doplnok

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Autobazar.eu Anti-SPAM doplnok

Príspevok od používateľa mhlavaty »

cenamcic napísal: 16.09.2022 22:27 Zato ten, čo píše akože zmysluplne, môže napísať čokoľvek a je nedotknuteľný a nekritizovateľný...
Ty by si mal byť úplne najtichšie,pretože maš v každej šlamastike čo sa tu udeje lyžicu.Vyprovokuješ,potom poukazuješ,guly bol možno retard,ale ty si zákerák ten,kto na fóre urobil maximálne zla
niner
Príspevky: 404
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Bydlisko: TN
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Autobazar.eu Anti-SPAM doplnok

Príspevok od používateľa niner »

ale no, dajme si trocha pauzu fesaci :) co takto mesiac nereagovat vzajomne na svoje prispevky, extra ty cico keby si das pauzu a nereagujes na hlavateho, co povies? lol
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Autobazar.eu Anti-SPAM doplnok

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Rozumné.Z mojej strany žiaden problém ho nevidieť,ale nech na mňa nereaguje.V podstate by stačilo si prejsť témy kde došlo ku konfliktu.Ako to prebiehalo dovtedy,kým sa tam cicmanec nenasáčkoval z nejakým podryvom,aby sme mali vo veciach jasno.
niner
Príspevky: 404
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Bydlisko: TN
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Autobazar.eu Anti-SPAM doplnok

Príspevok od používateľa niner »

tak sa dohodnime, rudy pise fully ty fuly, tieto napodobnovacky nickov su strasne, uz horsie je len cicmanec odzadu :zga27:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Autobazar.eu Anti-SPAM doplnok

Príspevok od používateľa mhlavaty »

cenamcic napísal: 08.11.2022 19:44 Áno, jasne, majsterko si môže písať hocičo, reagovať na neho je zakázané, hlavne napísať iný názor je neodpustiteľné, že? Ale že guru nedodržiava ani to, čo požaduje od ostatných, je úplne v poriadku. :::
A potom že je možný nejaký mier ?! No nenazvi ho pravým menom...toto robí čo sa vrátil po bane.Proste vyprovokuje aj mrtvolu
Že reakcia na mňa ? Aký iný názor ? ja 52 rok nad motormi a ty jeden google mudrc,čo ty chceš reagovať ? To môžeš vieš na koho ? Len si melieš tie svoje sprostosti,obohraná platňa
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Autobazar.eu Anti-SPAM doplnok

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Melieš nezmysli.Čo máš s tým moderátorom ? Ak by tu človek mohol robiť moderátora po čom ty tu stále voláš,tak si prvý,pardon druhý po fulym zabanovaný.Ak raz bude tu moderátor ozaj moderátorom,skončil si po prvom vyrývaní do niekoho.Jedine zlosť že si už bol raz vyhodený ponajviac asi mojou zásluhou lebo som aj vtedy zvádzal s tebou boje lebo si ludom jednoducho robil zle,častoval tým debilníčkom,na otázku si dával otázku,stále si niekoho poúčal.Iné než zlobu si sem nepriniesol a ani nemohol,jednak pre povahu,jednak preto že o tom do čoho skáčeš vieš gulové,a to som ešte mierny.Asi tak by vyzeralo ak by som ja išiel jedovať ľudí kamsi na medicínske fórum,asi by som sa tam nezohrial. Ak vieš niečo o tom do čoho všetkého kecáš,čo už nezaložíš aspoň jednu jedinú tému k tomu ako a čo.Ale nie pokradnutý rozum či odkaz na YT.Vieš o tom čo je zle,tak píš čo je dobré.Ale nevieš ani jedno ani druhé,vieš iba vyrývať

Ty mudrc... tomu fuly som dal 13 upozornení,iné sa totiž nedá.Že sa nič neudialo je samozrejme chyba moja,čo som jediný pokiaľ viem fulymu tie nono dával,až som sa na vykašlal keď som videl že zbytočne.Ty obrátiš aj oblohu ako sa ti hodí
Ty trulko neštastný,nikdy si ma ničoho nezbavil,moderátorské práva mi obmedzili na moderovanie tém "pre ženy" a pod...no koment radšej.Ale to bola reakcia keď som sa už aj ja v tom neustálom boji s tebou vyjadroval ako posledný kočiš.Ty proste z batoľaťa vydoluješ nadávku
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Autobazar.eu Anti-SPAM doplnok

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ty poučuješ druhých kedy treba citovať a čo kedy a ako...pán múdry.
Si klzký ako had,vždy odpovedáš mimo,vyhýbaš sa priamym odpovediam.
niner
Príspevky: 404
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Bydlisko: TN
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Autobazar.eu Anti-SPAM doplnok

Príspevok od používateľa niner »

cico v pravidlach je zakazane zakladat ci duplicitne ucty a presne to tvoj ucet je, cize si pytas ban, dobre to chapem ano?

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných