Tipy na vylepšenie

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

laci096
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 27.02.2020 23:05
Zdieľať na Facebook

Tipy na vylepšenie

Príspevok od používateľa laci096 »

Zdravím Vás Autobazar.eu :)

celkom často si prezerám u Vás nové inzeráty, a rozhodol som sa podeliť s Vami o svoje nápady, čo by možno mohlo byť ešte o "stupeniok" vyššie pri vyhľadávaní... opravdu neviem ako náročné by bolo tieto úpravy pre Vás zaviesť a či by to pre Vás stálo za tú vynaloženú námahu... ale za pokus nič nedám :) takže...


1. Bolo by možné pri zadávaní nových inzerátov vytvoriť nové "políčko" pre kód motora ? Je mi jasné, že asi väčšina záujemcov motorový kód až tak veľmi nebude riešiť. Ale tí, čo sú možno trošku zbehlejší v motorových kódoch poznajú niektoré ich výhody a nevýhody. Stále ma poteší, keď inzerujúci odfotí výrobný štítok auta, kde je vidno aj motorový kód... tak si myslím, že by to v inzerátoch mohlo byť aj častejšie... lebo zatiaľ takých prípadov je veľmi málo.

2. Toto bude asi náročnejšie ... ale či by pri vyhľadávaní nebolo možné vyhľadať aj konkrétnu generáciu vozidla? Napríklad by ste si vybrali značku Škoda, potom model Octavia, a v ďalšej možnosti by bolo na výber Generácia 1, 2, 3, 4. Modelov áut je veľa a generácií tiež, ale tak nekonečný počet to nie je tak by sa to dalo podľa mňa zvládnuť. Lebo niekedy, keď si chcem pozrieť ponuky nejakej konkrétnej generácie vozidla, stále si musím pozrieť inde na internete odkedy dokedy sa vyrábali a potom vyhľadávanie ohraničiť o tieto roky výroby :d :D



Ja viem, že ani iné stránky neponúkajú takéto detailné možnosti. Dokonca mnohé neponúkajú ani polovicu možností z toho, čo autobazar.eu (preto najradšej chodím sem :zg282: ). Tak keby sa zaviedli ešte aj takéto možnosti, boli by ste vlastne prví a úplná topka :) ...



A pokojne nech sa vyjadria v tejto téme aj ostatní, keď majú nejaké iné nápady na vylepšenia...
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

pokiaľ by to nezadávali všetci bolo by to vlastne zbytočné pri vyhľadávaní ?
Alebo ?
laci096
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 27.02.2020 23:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laci096 »

tak čo sa týka tých motorových kódov, keby niekto nezadal tak by nezadal no nevadí, ale keby pri zadávaní inzerátu uvideli aj takú možnosť, tak určite by sa našli ľudia, čo by sa pozreli do techničáku alebo na výrobný štítok a napísali by aj túto informáciu...

je to podobné ako s EURO normami ... niektorí to proste zadávajú a niektorí nie... mohlo by to byť takto aj s tými kódmi
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Podla mna je to tu aj tak zbytocne zlozite.Radsej si auta len tak pozriem ako vypisat milion koloniek.Nechcem tu davat meno konkurencie,nazov znacky,nazov auta,cena od najnizsej a pozeram.Idem do istej ceny a v prezerani koncim.
Mateusz737
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

totalná blbost tie návrhy ....
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Tento portál spoplatnením inzercie vlastne chudobu vyhnal na bazoš. Veď kolko je tu 500 eurových aut?
No a bohatí zase autá kupujú ako prezentáciu svojho socialneho statusu a svojej moci, takže nejaký kod motora je im šumafuk.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Úroveň inzercia,fórum = x8uvNu. Sorry za úprimnosť.
Ide to ako v celospoločenskom dianí v štáte vo svete, od deviatych k nule,predzvesť zániku. lol
Posledný nech zhasne,a zatvorí dvere :4012:
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: rk00 a 6 neregistrovaných