Nespravne KATEGORIE inzeratov na Autobazar.eu

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Nespravne KATEGORIE inzeratov na Autobazar.eu

Príspevok od používateľa autokomplet »

Zdravim vsetkych
Po dlhodobom inzerovani som zistil, ze mam auto cely cas v inej kategorii. Konkretne Jaguar Xtype Estate (kombi) som dal medzi kombiky a pozeram ze je medzi sedanmi. Ziatil som to az teraz ked som si isiel pozriet inzerat ako bezny zakaznik - aka je ponuka konkurencie. Najprv som zapochyboval o omyle na mojej strane, ze som snad zle vlozil inzerat. Tak som pridal nanovo este raz odznova cely inzerat a dal som 100x vacsi pozor. Aj napriek tomu som skoncil opat medzi sedanmi. Stava sa vam to castejsie ? Sledujete si inzeraty po vlozeni kde ich realne zatriedia ? Paci sa vam ze rovnake auto napr. Octavia je zvlast kombi a zvlast sedan (liftback) ? Nebolo by lepsie vyhladat vsetky Octavie a kto chce iba kombik nech si zaskrtne iba karoseriu kombi a je to. Tak to maju vsade na svete okrem autobazar.eu
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Celý portál AB EÚ je postavený na hlavu
Mateusz737
Príspevky: 713
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

Ahoj našiel som Tvoje auto taky pekný čierny a máš to zle vyplnené resp. nedoplnene :41c2:
Používateľov profilový obrázok
sherdog
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 07.11.2009 10:46
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Superb 2.0 tsi , 206 kw

Príspevok od používateľa sherdog »

Trochu zneužijem túto tému lebo zakladať novú nechcem. Jedná sa o funkcionalitu stránky Autobazar eu. Blbne vyhľadávanie na BMW X5. Takže to prakticky po zadaní parametrov vyhľadáva blbosti. Vyskúšajte, neviem či toide len mne tak.
EDIT:..Zle som to napísal oprava: Vyhľadá dobre, ale keď to chcem usporiadať podľa dátumu, alebo ceny tak vtedy sa to pomieša s inými autami...
maly-vlk
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 07.03.2022 23:06
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Superb 2.0 tsi , 206 kw

Príspevok od používateľa maly-vlk »

Máš pravdu, pri X5 to mieša s inými inzerátmi
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných