Ďalšie 100% zdrazenie služieb a o polovicu menši cas

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Leo44
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30.01.2009 13:36
Zdieľať na Facebook

Ďalšie 100% zdrazenie služieb a o polovicu menši cas

Príspevok od používateľa Leo44 »

Zákazník Vášho portálu som v podstate od jeho založenia no to ako sa začal Vás portál chovať dúfame že neostane bez odozvy..rovnako ako ostatne inzertne portály ste dlho boli bezplatný potom ste služby spoplatnili na 3e napriek tomu že konkurencia (bazos,autbazar sk a.p.) sú stále bezplatne no bez akýchkoľvek dôvodov zvýšiť cenu o dalších 100% na 6e a ešte aj o polovicu ukrátiť dobu inzercie z dvoch mesiacov na mesiac sa už nedá nazvať inak ako to je..typická Slovenska nenažratosť..Ja osobne a další známi u Vás s tohoto dôvodu končíme a prechádzame ku konkurencii nie z lakomosťi ale z princípu a pobúrenia nad Vašimi obchodnými praktikami a dufame že tak urobí čo najviac vašich klientov..
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

Ahoj

síce ma do toho nič nieje ale nechápem tieto Vaše témy o zdražovaní .

Veď bud to akceptuješ ako predajca alebo nie , je to jednoduché :41c2:
davidp
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 06.12.2011 13:25
Zdieľať na Facebook

Re: Ďalšie 100% zdrazenie služieb a o polovicu menši cas

Príspevok od používateľa davidp »

Leo44 napísal:Zákazník Vášho portálu som v podstate od jeho založenia no to ako sa začal Vás portál chovať dúfame že neostane bez odozvy..rovnako ako ostatne inzertne portály ste dlho boli bezplatný potom ste služby spoplatnili na 3e napriek tomu že konkurencia (bazos,autbazar sk a.p.) sú stále bezplatne no bez akýchkoľvek dôvodov zvýšiť cenu o dalších 100% na 6e a ešte aj o polovicu ukrátiť dobu inzercie z dvoch mesiacov na mesiac sa už nedá nazvať inak ako to je..typická Slovenska nenažratosť..Ja osobne a další známi u Vás s tohoto dôvodu končíme a prechádzame ku konkurencii nie z lakomosťi ale z princípu a pobúrenia nad Vašimi obchodnými praktikami a dufame že tak urobí čo najviac vašich klientov..
Ahoj Leo,

Chcel by som sa spýtať ku akej konkurencii ? Keďže autobazar.sk autovia.sk aj autobazar.eu je jeden majitel ?

Ostáva jedine neprehľadný bazos ktorý ťaží z toho že je zadarmo aj keď tam zdraželo Topovanie.

DP
Naposledy upravil/-a davidp v 23.08.2018 16:21, upravené celkom 1 krát.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Clapci načo tu nadskakujete , ved si pridajte 30 evri do ceny ako manipulačný poplatok a ste v suchu. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Zatiaľ inzercia cez AB EÚ mi nepriniesla ovocie. Po stiahnutí inzerátu z AB EÚ a následne uverejnený na bazosi o 25%drahšie som inzerovany predmet predal. Takže, zatiaľ zostávam na fóre, ale inzercia za peňáze na AB EÚ nie. :4012:
Leo44
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30.01.2009 13:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Leo44 »

Skúsim to ešte raz..tu nejde o 6euri alebo skrátenie času inzerátu na polovicu inak povedané za dvojmesačný inzerát si zaplatil v júli 3e a od augusta zaplatíš za to iste 12e ale o to neopodstatnene až drzé zdraženie tej istej služby pre inzerenta!Ak ma napr.bazar 10 inzerátov doteraz zaplatil 30e a po novom za to iste 120e bez akejkoľvek zmeny k lepšiemu či horšiemu chápeme sa?Samozrejme akceptujem že sú ľudia ktorý to neriešia ja som iba napísal svoj názor že ja ako aj veľa známych prechádza napr.k Bazosu práve kvôli drzosti tohoto portálu..a blby Slovák sklopí zrak ak tak ponadáva žene a zmieri sa aj s tým ak by mu chomut narazili na hlavu..mimochodom uznavam že bazos je proti AB EU primitívny no ak som predal auto 80%kupcov prišlo práve z toho zatracovaného Bazosu..Čím to asi bude?
lilipo
Príspevky: 183
Dátum registrácie: 23.02.2018 10:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lilipo »

na facebooku je marketplace a je zadarmo pouzivaj ten ked sa ti nepaci autobazar.eu
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Re: Ďalšie 100% zdrazenie služieb a o polovicu menši cas

Príspevok od používateľa cicmanec »

davidp napísal: Chcel by som sa spýtať ku akej konkurencii ? Keďže autobazar.sk autovia.sk aj autobazar.eu je jeden majitel ?
Na to si ako prišiel?! :::
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

staci si pozriet finstat ;)
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných