Zaujímaví užívatelia

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

stevesigma
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 29.10.2010 08:27
Bydlisko: NR
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stevesigma »

pidizvi napísal:je to uz neunosne, treba ich mazat podla pravidla onicom prispevok v starej teme
Ked podla tohoto budes postupovat, tak zmazes vsetky. Pretoze cele toto vlakno je o onicom prispevkoch. (Volakedy som robil spam filter so zivou databazou slov.)
Uzivatelia su vytvoreni s nejasnym zamerom ziskat forum, nejake hlasy, za ucelom predaja uzivatelskych kont, alebo za ucelom reklamy. Nechcem aby to vyznelo ako utok, ale aj konkurencia moze stat za takymto pocinom.
Na toto sluzia suhlasy s prispevkom, ktore adminovi hned jasne daju vediet, ci je uzivatel cenny, (teda, ze ma hodnotne prispevky) alebo len nejake prazdne konto, ktore ma suhlasy len v ramci svojej skupiny. (A toto moze pomoct pri hladani dalsich kont.)

Ja tiez radsej otvorim staru temu, ked sa taka tema hodi.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

well said steve

uzivatel530685.html
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Chvíľu to vyzeralo, že sa tomu bude niekto venovať aj bez upozornenia, ale tešil som sa predčasne...
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

človek sa prihlási a 2/3 príspevkou štýlom "jak keby ich jedna mater mala" ...
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11338
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

monkey255 ďalší...

prispevok861265.html#861265
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Je tu tolko infantilnych prispevkov ze uz clovek nema ani chut otvarat forum. Mne to pripada ako keby nejaka skupinka sa rozhodla tymto sposobom likvidovat pomerne dobre rozbehnute forum
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

MayoZVOLEN napísal:
stagba napísal:Pocuvaj majoom, 19 augusta (staci sa pozriet do historie tvojich prispevkov, su 4)si tu pisal ze mas osobnu skusenost s montazou Prins u Holcika a vychvalil si ich po vsetkych smeroch, a teraz 19 novembra tu pises ako si si ich vyguglil a ako si prekvapeny ako dobre ti urobili opravu.
Nehambite sa pan Holčik?
Boli aj za mnou, "prispievatelia na fora". Za 4 stovky mesacne vraj z mojej firmy spravia jednicku na trhu.
Poslal som ich slusne smerom k vychodu...
:41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných