Zbierka pre užívateľa drozdm a jeho chorého syna

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

siracisko
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 08.12.2005 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa siracisko »

drozdm napísal::4012: tak ja už neviem
Nebuď labuť ,daj si zo dve :4012: :4012: a prijmi pomoc od tých čo chcú pomôcť a prispieť.Každý kto chce,prispeje toľko koľko uzná za vhodné a určite to nikoho nezruinuje.Ludia chcú pomôcť Tvojmu symovi,tak ich snahu neodmietaj a určite nič nevracaj :3020: :3020:
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

drozdm : nepoznám ťa osobne, poslal som niečo a nemám s tým problém...
a teba nech to netrápi že ti chcú ľudia pomôcť...
ten čo ti chce poslať niečo, ten ti pošle, ten čo nechce ten nepošle...
nemaj výčitky svedomia.. ty sa len pekne staraj o syna a my čo môžeme pomôžeme...
nám to neuškodí a tebe pomôže...
drž sa a prajem veľa síl pretože ani jeden z nás si nevie predstaviť čo prežívaš...
radoslav1977
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 13.04.2010 15:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radoslav1977 »

Aj keď som vojak a momentálne v nehostinnom afganistane, som v takýchto veciach mäkota a práve takéto životné situácie ľudí ktorých si boh vybral lebo sú silnejší ako my ostatný mi pripomínajú že ja vlastne nemám žiadne problémy a preto by som mal byť vďačný a pomáhať tým ktorý to potrebujú.
Momentálne mám slušný plat takže dont worry about me, držím palce nech sa stane malý zázrak :3906:
mario12
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 08.11.2006 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mario12 »

skutočne humánna myšlienka treba si pomahat nevieme dna hodiny kedy budeme potrebovať pomoc mi.........ja to viem tiež mam postihnutého syna operacia ma bude stat 86000 dolarov + naklady na pobyt v USA a vedzte že nikto sa mi na to nevyzbieral .........a autobazar eu mi pomohol tak že mi zablokovali pristup k zadavaniu sukromnej inzercie.... ale skutočne humánne Treba si Pomahat.!!!!!!!!Ved aj vlada tochto štatu pomaha socialne slabšim:- lajdakom-(romom ) či nie ??? Idu nam prikladom ,zoberme si ho aj mi POMOZME SKUTOČNE TAM KDE JE TO TRABA A KDE TO MA ZMYSEL ....aj drobna mala minca dokaže narobiť vela radosti -pookriat na duši a posilnit sebavedoni tym ktory to potrebuju a zistia že praca ktoru vykonavaju ma skutočne zmysel a prinaša vysledky v tomto pripade určite zlepšenie zdravotneho stavu. Peniaze boli,sú aj budú ale mi tu večne nebudeme........
mario12
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 08.11.2006 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mario12 »

drozdm napísal::3906: :3906: :3906: :3906: :3906:
:3906: :3906: :3906: :3906: :3906:
dostal som SS od miskacrx a lochyho ktorý to vymysleli,Vyhrkli my slzi.Ked som dostal SS od admina a zbadal temu venovanu môjmu synovi, plakal som.ked som čítal príspevky , plakal som.
Prve čo chcem povedať je že ani netušíte čo pre nás robíte. Bez ohľadu na to či vôbec niekto pošle či nie, už teraz nam pomahate. čítať tieto riadky a vedieť že pri vás niekto stojí a nie ste mu ukradnutý je ohromne.Všetkým dakujeme a želáme veeeeeeeľmi veľa zdravia.
DôLEŽITE: prosím vás .Kto nemôže alebo teda nema , neposielajte.Každý má svoje problémy takže naozaj len a len kto môže a v ramci možnosti. :300f:




Prve čo chcem povedať je že ani netušíte čo pre nás robíte...............................................................................................Vedzte že vieme čo znamena moralne povzbudenie ducha v danom pripade vytvorenie temi.........je to viac ako vyhra v loterii jednoducho povedane ........zažil som to na vlastnej koži (vtedy forum nebolo) a ešte stale zaživam.....SKUTOČNE TOTO MA ZMYSEL
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

mario12 napísal:autobazar eu mi pomohol tak že mi zablokovali pristup k zadavaniu sukromnej inzercie...
Podľa pravidiel, s ktorými si súhlasil pri registrácii, je myslím max. počet bezplatných inzerátov 5/rok. Takže problém by som videl tu. S adminom si komunikoval?
monikag
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 17.11.2007 00:06
Zdieľať na Facebook

Držím palce!!!

Príspevok od používateľa monikag »

Zdravím drozdm-a aj celú jeho rodinku, aj pre mňa bolo, je a bude zdravie mojich blízkych to najdôležitejšie v živote,držím Vám palce, lebo je to ten najťažší údel pozerať sa na blízku osobu a tobôž dieťa ako trpí a nemôcť mu pomôcť. Veľa síl!!! A nech Vám to výjde, nech nás je čo najviac. :3906:
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..nemam k tomu co dodat..,potesili ste akorat moje starecke srdce...,dakujem vam vsetkym...,za vasu ludskost,porozumenie i pochopenie...
jojko1001
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 27.01.2008 16:05
Bydlisko: H.O.
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jojko1001 »

Ahoj.
určite rád prispejem,ale nevidím č.účtu
http://pokec.azet.sk/matko101112/fotoal ... 29e4c97068
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní