SPOPLATNENIE Autobazar.EU

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ja ked výnimočne niečo hladám tak prvé čo urobím je že preskočím prvé strany tých inzerátov, ktoré su každý den vždy na vrchu, tým že ho ludom pcháš nasilu pred oči tak just nan nebudú reagovať

Ludia v prvom rade pozerajú na cenu, nie či je inzerát prvý
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Len doplnĂ­m Ivka - na cenu a na najazdenĂ© kilometre... Obrázok
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

mariamvargas...,ty si uz jak moj kocur..,znackujes kazdy kut...
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

marianvargas : živiť sa autami dnes už moc nejde, ako tak sa oplatí ak nemusíš platiť dalšiu osobu, ktorá ti tie auta predáva, nemusíš platiť nájom za nejakú plochu.
Áut je ako sračiek a finančná situácia občanov SK zrovna ružová nie je, tak sa tomu moc nečuduj

A čo sa týka toho tlačenia inzerátov pred oči, s tým určite nesúhlasím. Ja si pozriem inzeráty iba čo ma zaujmú, ak ma zaujme ten tvoj tak ti kludne zavolám, ale ak ma nezaujal a ja za dva dni pozerám čo je nové a tie tvoje vidím zasa na vrchu a to isté zopakuje za dalšie dva dni a znovu to isté tak just aj keby som bol pri niektorej tvojej ponuke zo začiatku na vážkach, tak jednoducho ti nezavolám práve preto že tie svoje ponuky nasilu tlačiš dopredu. Lebo ja si chcem pozrieť čo nové pribudlo a nie sa prehrábávať tromi stranami ponúk ktoré som už videl a nezaujali ma !!!
Ja to považujem za zúfalstvo, kedy si predajca myslí že ked bude mať svoje inzeráty vždy prvé že predá viac.

Ja nepoznám hlupáka čo by pozrel len prvé inzeráty, ved ked niekto vyberá auto tak v tom jeho finančnom strope je snád 10-15 ponúk tak si pozrie všetky a tá ktorá ho osloví najviac na tú zavolá.

To máš tak ako ked vojdeš do Okay elektra a hned sa na teba po vstupe zavesí aspon jeden predavač, ktorý ťa prenasleduje celú predajnu a hned ako sa len pri niečom zastavíš už je doterný ako voš...
Ja ked nemám čas sa sám rozhliadnúť, tak idem z obchodu do <> a kúpim si tam kde ma hned nebude otravovať, ked niečo budem chcieť ja si ho nájdem
uwa0918875004
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 28.09.2017 19:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa uwa0918875004 »

prosím Vás ako môžem zaplatiť inzerát? ďakujem
miroxx
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 10.06.2009 08:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miroxx »

Ahojte , dlhsie som tu nebol, lebo moje terajsie auticko funguje ale nastal cas na obmenu voz. parku a pri hladani ma neprijemne prekvapilo, ze tu snad uz normalni ludia ani neinzeruju. Sama dovozna firma, auta pomaly len na dovoz ... co sa stalo?
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

V podstate nic, bolo to stale tak. Musis pri vyhladavani dat filter, ze take auta nechces zobrazovat, je to v dolnej casti vyhladavaca.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

vsetko sa vylepsuje a cim je to pre nich lepsie,modersie,je pre nas,zlozitejsie a neprehladne.tie inzeraty su tu o nicom - stale inzeruju tie iste zname kapacity surany TT,NT,BB,ZA,NZ a tam su ceny na hlavu a stale do kola to iste obnovuju,je to tu velmi neprehladne a zavadzajuce,tie ceny 0,1 by som automaticky maza, hned by islo 60% nezmyslov prec,to iste aj autovia je vylepsena a uz je zlozitejsia.najlepsie to ma vychytane amatersky,neprofesionalny bazos - jednoduchy,zadarmo,akurat obsluha bazosa,stoji za staru pani na trhu z hnilými rajcinami,mozno sa to raz naucia,ale tiez to tam okupuju zname kapacity surany,NZ,BB,ZA - to je vtierava plevel,co kazde rano a to iste obnovuje a to stale musis selektovat ich ceny dohodou,alebo 1,preskakovat prve strany najst sukromnu inzerciu,kde sa dozvies diel+cena uz po precitani.dobre to ma bazar.sk,zadarmo,jednoduchy a mozes tam davat inzeratov kolko chces.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Čo sa dielu týka,neviem si ani predstaviť že niečo kúpim ani na jednom z tých čo spomínaš.Premrviť sa hlúpostami kde chýbajú najdôležitejšie informácie a ešte za to nebodaj zaplatiť mnohonásobne viac,to ozaj nehrozí.Samé hlúposti,dohodou a za euro a pod.Slováčisko sa nezaprie,má plný regál tej istej veci ale cenu abnormálnu,zjedol by spod seba.Čo potrebujem si luxusne objednám cez AutoFra.Teraz ráno som pinkol objednávku poliakovi na komplet tyčky stabilizátora (nové) na Rovera (cca 20 e.-) tak za to tu nekúpim ani jedinú starú dopredu,idú tam také špecialitkové atypické.Nechápem to celé.Za 15 min. SMS od predajcu že ...posiela.Môžem tu všetkých týchto tak akurát okašlať
Ale niečo vieme aj tu SVK dokonale....dorúbať každú zásielku,kuriérske služby máme na svetovej úrovni,čo väčšia vec,vždy je poškodená.On en debil pri každom odberateľovi prehádže celý objem dodávky kým nájde to moje.A to urobí sto krát ak tam má sto zásielok.Nočná mora,všetko ide ako na drôtiku,kým sa toho nechytí slovenský kuriér
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

ja zas seriem celého poliaka,ja na take vycakavanie nemam cas a co od tade niekto doniesol,som zaplakal,diely dobuchane,krive,atd - co ja vyhadzujem s tade nosia,,ja kupim tu bud od sukromnej osoby,len kar.diely,co su az smiesne ceny-vcera som u nas kupil komplet neposkodeny,bez skrabanca,pekne odpojena elektrika zadny kufor xsara picasso 2005 za 50e,len ho zalozit a nove mam take ceny,ze aj mne je to divne,mam tam chlapca,ja z mojimi zlavami sa ani oblukom nepribl.k jeho cene beriem origo a znackove diely za par e, vcera predna struna tlmica KAYABA 10e xsara picasso 2005 a mam to cez 2 ulice,ak nemam cas na ich rozvoz,teraz dlhodobo marodim,tak mam cas a vidim tu ten srotovy odpad PB a spol - co by mali marodit dlhodobo na hlavu.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Veď o tom píše pán Hlavatý, že kuriéri dobúchajú, poškodia čo sa dá. To nie je chyba Poliakov. Keď nakupuješ od overeného predajcu, tak je minimálna šanca, že ti odošle chybný diel. Ale neznamená to, že ti nepríde ten diel poškodený, to ale nie je chyba toho predajcu.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

ja nehovorim o kurierovi,ale o tych sa drbu nad ranom do polska a po obede mi donesu taky odpad,alebo si ho daju doviest priekupnikom.ved tu od sukromnej osoby zozenies vsetko a aj to odskusas - potreboval som motor na h santa fe 2.0 crdi,tento nepodarok davaju aj do sportage 2002-2008,tucson 2004-2010,carens - kupil som ten skaredny serbel kia carens cele auto za 300e,motor ako hodinky,auto som za par e odhlasil u policajtov,prehodil motor,auto som hodil do srotu,motor som mu dal cely za 700e a to mi ruky bozkaval,robota 200e a este 120e mi dali v zbere srotu,to som este za 100e predal vstrek.cerpadlo a za 300e trysky za 80e alternator auto malo poctivo 140000km - kym prisiel na vymenu motora,ved to ani tam nekupis - ked sa vies starat - aj tu je to ok,len musis nase-srotovisko-smetiska obchadzat.ked som prewboval na scenic - kupil som cele auto za 200e - a postup ten isty.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Pokladík ale ty píšeš o nákupoch žgrblavých slovákov,čo do polska vybehnú a nakúpia ten najpodlejší šrot u najpodlejšieho šmelinára aby im mechanici vyskladali nazvlákané autá.Aj v polsku sú taký,akých máme dosť aj my tu,predávajú odpad,chodil som gekdu kedysi prakticky týždenne.poznám to dokonale,je tam všetko od šrotu po krásne veci.Ale čo grbloš kúpy ? Šrot
Mňa štve že si objednám krásny diel,a nejaký magor mi na kopote narazí špičku.Ten debil kuriérsky ani nevie že stojím pri dverách a pozerám ako prehadzuje balíky,len tak lieta všetko.A to robí všade kde zastane.AutoFra šlape perfektne,ale mrzí človeka že oni sa snažia,šlapú ako hodinky,a celý záver akcie doj..be nejaký kuriérsky magor.

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných