Som clenom Maltezkeho Kriza....

Ako poskytnúť prvú pomoc,ako postupovať pri autonehode, pomoc v zahraničí, hasiace prístroje, hasiči, záchranári, sanitiaci, skutočné príbehy...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Som clenom Maltezkeho Kriza....

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...takmer 3 roky som bol cestnym clenom Maltezkeho Kriza - Maltezer...Medzi Vianocami sa sen stal skutocnostou a ja som pravoplatnym clenom.Zachranari sa zucastnuju akcii po celom svete,od humanitárnej pomoci az po akcie ako autonehody,prevoz pacientov,vojnovych konfliktov...Takze mi pogratulujte,je to uz 5-ta organizacia,pre ktoru pracujem...



http://www.augsburg-hilft.org/wordpress ... /start.jpg
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

Rudo :300f:

ale ty nie si na tej foto, ze nie?

Vsetko dobre v novom roku, nech sa Ti dari :-)
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11338
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

rudolfo63 sny sú na to aby sa plnili úprimne sa teším s tebou a prajem ti čo najmenej nebezpečných a krízových situácii :3035:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Rudo je ten stojaci odfarbený, prvý zľava...
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Rudo - gratulujem !
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

laki...,si moj clovek,Ty stary vypelichany uchylak...

..lukas,foto je info a to z jedneho dovodu...Maltezky Kriz pouziva 5 druhov uniforiem a zena mi pod stromcek nechala usit jednu z nich v RHEA-Handlova,je sita na mieru,nehorlava a nepremokava,spolu s nasivkami 600 eur,plus do toho 2 vysielacky s dual taskou na stehno a roznymi doplnkami ako baterka,nabijacka,itd,komplet okolo 1000 eur...Vsetko od mojej milovanej...Len akosi zabudla do pi.ce dodat,ze vsetko platila mojou kartou...
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

zato si sa pytal na tie nasivky a vysielacky... :3035:
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

s tymi nasivkami bola dost velka sranda...Niektore firmy pytali nekrestanske peniaze...Samo vyrobenie nasivky stalo asi 10 Eur,ale na SK neexistuje predloha a za tui chceli hroznu sumu,tak som to skusal cez e-bay...Na par dni som sa dostal na SK a predstav si.robili sme nakupy v Tescu a oproti novinovému stanku citam....Vyroba nasiviek a sitie...Sedi mlady chalan,skusim sa opytat...Na druhy den vecer mi vola,ze nasivky su hotove,nech prinesiem uniformu,hned mi ich aj nasije...Za 32 roznych nasiviek som zaplatil stvrtinovu cenu,nez cez firmu....
Napísať odpoveď

Návrat na "Prvá pomoc => Volajte 112"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných