Pricina agresivity za volantom....

Ako poskytnúť prvú pomoc,ako postupovať pri autonehode, pomoc v zahraničí, hasiace prístroje, hasiči, záchranári, sanitiaci, skutočné príbehy...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Cico : a čo keď práve ten s pištolou bol policajt. Všetci ste tu nejakí moc predpisoví , tak dobre , ja som to prasa čo robí zlotu po cestách . Ano mne sa nemôže nič stať ja som nesmrtelný. PREČO??? Na to netreba dôvod , majú dôvod opilci čo sa pobijú v krčme?? nemajú do krčmy nechodím, v robote sa biť nezvykneme , tak sa VYBLÁZNIM za volantom. MPR už sice neprekračujem (nemám na to auto) ale zle sa dá robiť aj v 40tke. Samozrejme ak má niekto chuť tak kludne aj vystúpim a dáme si po papuli , nevadí že dostanem aj ja predsa aj to patrí k životu.A všetci tí čo to podmieňujú agresivitou tak sa mýlia , nepotrebujem sa na nikoho hnevať.Keď doma topím mačence tiež sa na ne nehnevám. Je to proste životný štýl, dať luďom okolo seba vedieť že to nebudú mať také lahké ako si myslia. Je pritom celkom jedno či sedím na bycikli alebo v tatrovke :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

oco :40bd: :40bd: :40bd:
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

oco13 napísal:Cico : a čo keď práve ten s pištolou bol policajt.
Tým lepšie!
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nemôžme byť všetci na tej dobrej strane loďky , lebo by sa prevážila , takže ja som na tej zlej , aby ste sa aj vy neutopili.
Dobré dievčatá sa dostanú do neba , a tie zlé všade inde. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

oco pri tej tvojej poslednej vete som si spomenul na dalsiu mudrost:Nedavaj zene otazky na ktore nechces vediet odpoved. :d :D
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

To platí aj naopak: nedávaj chlapovi otázku, na ktorú nechceš počuť pravdivú odpoveď.

Návrat na "Prvá pomoc => Volajte 112"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných