Hasiaci pristroj

Ako poskytnúť prvú pomoc,ako postupovať pri autonehode, pomoc v zahraničí, hasiace prístroje, hasiči, záchranári, sanitiaci, skutočné príbehy...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Comander258
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 21.08.2012 00:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Comander258 »

no ale už sa môžem pochváliť,už jeden 6kg HP je minutý,hasil som s tým horiací Patrol GR
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Hasil alebo aj uhasil?
Comander258
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 21.08.2012 00:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Comander258 »

hasil a aj uhasil,ale dalo to dosť roboty uhasiť,ale najviac som sa smial keď som zastavil tak hodil som si vestu,dal výstražné a chlapík mi hovorí že dúfam že tam máte aspoň 2kg HP,a keď som otvoril kufor a uvidel tie hasiace tak hovoril,že s tým by ste uhasili aj kamion a nie tam džíp
Pilotek
Príspevky: 869
Dátum registrácie: 05.06.2008 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pilotek »

Chlapi, odstraňovali ste niekto niekedy ten prášok po hasiacom prístroji? Naozaj je to také zlé, z interiéru prakticky neodstrániteľné, motor na rozobratie atď.?

Ide mi o to, či na začínajúci oheň nevoziť v aute radšej 2kg "snehový" CO2 (po ktorom nezostane žiadna ďalšia škoda), ale to je zasa vysokotlaková záležitosť, je mohutnejší (ťažší) a neviem, či sa neobávať takéhoto HP v aute (rozhorúčený interiér niekde na priamom slnku v dovolenkových destináciách a pod.)

Neviem ani ako je to s reálnou životnosťou CO2 HP - moc neverím, že by som si ho niekedy dával na revíziu...

Majú aj CO2 prístroje manometer?

Máte s tým niekto skúsenosti?
Napísať odpoveď

Návrat na "Prvá pomoc => Volajte 112"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní