Nissan Juke

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Ideš kupovať nové, či jazdené?
Na koľko km ročne kupuješ auto?
Aké trasy budeš s autom prevažne jazdiť? (mesto? mimomesto? dialnice?)
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Nad dieselom v tomto prípade ani neuvažuj a nájdi si jeden benzín, ktorý sa ti bude rovnako páčiť :).
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Sedačky do nich robia slováci, a rovnaké má aj Clio Sport. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
hjundai
Príspevky: 2710
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Aha sedacky....podstatna vec.... Renault ako renault.... Len nech sa to nelame ako Navary....
theflyingdutchman
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 21.10.2013 09:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa theflyingdutchman »

Ten benzin 1,2 turbo je od Renaultu a uz aj v Cliu dost zerie. V Juke este viac. Cez 8 litrov nie je problem. Niektori zakaznici sa na to casto stazuju a su prekvapeni. Na interieri uz ale vidiet ze to auto je konstrukcne starsie. Skor auto na image ako praktickost. No u zien vacsinou boduje.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

hjundai napísal:Aha sedacky....podstatna vec.... Renault ako renault.... Len nech sa to nelame ako Navary....
Hjundai - to bola len automatická asociacia - aj teraz balíme "Džuka" do krabíc a ide na Swechat do lietadla, nie je za tým nič iné. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
hjundai
Príspevky: 2710
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Ja som to pochopil....sak pisem ze renault jak renault. Jedneho Nissana este z lepsej ery vlastnim ale Nissan je ukazkou ako sa da zapredat dusa automobilky. Teda duch. Afera s prasknutymi ramami Navar je len zaciatok ich konca. Skoda.
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

@lakinooo
To áno, ale na mestské jazdy je to menšie zlo, už keď to musí byť tento vehikel..:)

@hjundai
Sedačky sú podstatná vec, aspoň pre mňa. Pre slečnu zadávateľku to nebude až taká priorita, ale za mňa radšej sedačku z frantíka od oca13, ako sedačku z uberwagenu, kde po 500 km vystupujem z auta dolámaný. Tie sedačky z renaultu sú top, lepšie má len 607 a potom volvo s60, čo mám skúsenosť.
A Navary sú problém sám o sebe. Máme ich niekoľko v robote, ako aj niekoľko Pathfinderov. Je to jedno blato. V porovnaní s Hiluxami im sú max tak po ventily na pneumatikách.
Aj keď čo som sa pozeral na tú stránku, kde ľudia pridávajú fotky polámaných náprav z Navary, tak im niektorí nakladali nákladu statočne. Tu presne vidno to, keď sa stretne "vodič", ktorý si nevie prečítať v údajoch od auta, že koľko môže zaňho zapriahnuť a naložiť a plánovanie životnosti auta v modernej automobilke, keď sa zinkovanie podvozku riešilo tak, že sa neriešilo. Tie nápravy vyzerajú, ako keby boli tie autá na noc parkované v mori pri 40°C. Že "optimalizácia nákladov" :)
P.s.: Že starý Nissan. Raz ma spolužiak bral na jeho starom Nissane. Nissan Maxima, 3.0, 24v, V6, automat. To auto malo 11 rokov, nagúľaných cez 300000km, ale automat radil ako nový, motor znel ako šepot kvetov, sedačky parádne. Ak máš niečo podobné v garáži, tak závidím... :300f:
sticko
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 15.03.2017 08:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sticko »

tak to s tou elektrikou sa mi moc nezda no iked sa vravi ze tie prve modely byvaju dost kazove a ako vravis do 1.2 by som veru nesiel zda sa mi to malo lebo tak juke nie je az taky maly
bumbalak
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 25.03.2017 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bumbalak »

mne sa v celku ta kasna nejako nepozdava, neviem ale tak pre zenu v celku fajn auto hlavne ten vyssi rozhlad, ako ta 1.2 bude isto slaba to sa bude auto len trapit
guno5
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 22.10.2014 10:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa guno5 »

neviem tomuto autu prist na chut ten celkovy dizajn neviem nejde mi to dohromady cele take neforemne ale tak je to auto pre zenu o tom sa nejak pochybovat neda no pre chlapa nie
smakoun
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 21.03.2017 12:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smakoun »

a tak preco vsak maju aj silnejsie motorizacie a sportovejsi vzhlad je to len o vkuse ale podla mna je to sikovne auto tak do mesta no hlavne kvitujem tie vysoko posadene svetla to musi byt vidiet az za roh
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

sice to nie je predmetom otazky ale kufor ma mensi...obrazne povedane ako tico alebo matiz
matej48
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 28.10.2014 09:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matej48 »

pre zenu ok tak do prace na nakup len ak si tasky ulozi aj na sedacky lebo kufor to ma naozaj maly u nas nize ho ma suseda ako nie je to spatne auto ale nechcel by som ho :-\
salamander8
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 28.10.2014 12:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa salamander8 »

a nahodou ako nepohrdol by som takym autom nevyzera az tak spatne no take do roboty by mi aj stacilo vsak oni maju tiez sportovu upravu a to by sa mohlo gulat uz celkom slusne
Napísať odpoveď

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní