Oprava cabrio strechy

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

gooooo3
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 17.01.2009 11:50
Zdieľať na Facebook

Oprava cabrio strechy

Príspevok od používateľa gooooo3 »

Ahojte ,
potrebujem poradiť pomocť nejaký servis ktorý opravuje poškodené cabrio strechy poškodenia ako od prerezania alebo niekto by vedel poradiť ako najlepšie opraviť doma ? materiál čierny vinyl .
Najlepšie okolie BB ale samozrejme viem prísť aj do BA :3035:
Dakujem .
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

prelep to zdnu takou istou latkou a lepidlom alebo kupit novu latku.
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Podlepenie nie je dobre na skladacej streche.Bude to robit problemy a vyzera to na docasne riesenie az fuserinu.Ale niekedy to inak nejde.
Goo3,musis mat masinu ktora to dokaze presit,tie co sa bezne predavaju to nepresiju.Ale dajme tomu Janome japonskej znacky vyrabanej v Korei to da.Zacinaju cenovo od 250 €.A su vodeodolne,vodou nenasiakave nite .Ale kazdy material sa chova pri siti inak a treba si steh vyskusat.Najlepsie dat povodnu dole a podla nej vystrihnut novu.Potom to uz nie je problem.Firmu ktora take veci robi,no neviem.Malokto to opravuje.
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smarik »

Ake auto?
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Myslím že väčšina skúsených autočalúnikou sa už s podobnou robotou stretla, takže by to mali vedieť urobiť. Teraz už len nájsť nejakého dobrého, ktorému sa do toho bude chcieť ísť.
Totiž nedávno som sa stretol so známym, ktorý už desiatky rokov robí autočalúnika, že či by mi mohol opraviť drobnosť na koženej domácej sedačke.
Slušne sa mi vysmial, že posledné roky robí už len pre autoveteránistov, zväčša teda pre rakúšanov a je úplne vyťažený a okrem toho aj veľmi dobre zaplatený.
Mám dojem že u čalúnikov sa situácia vyvrbila podobným spôsobom ako u autoklampiarov, že dobrých nie je veľa a robotu si nechajú dobre zaplatiť.
gooooo3
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 17.01.2009 11:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gooooo3 »

No myslím že taký autočalúnik by mohol niečo pomocť skúsim niečo popozerať na internete
Napísať odpoveď

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní