Praca

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

majko44
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 14.10.2007 22:28
Zdieľať na Facebook

Praca

Príspevok od používateľa majko44 »

Zdravím všetkých,mám doma nevyužité priestory na servis áut a premýšľam sa spojiť s nejakým šikovným chalanom čo vie a chce robiť sám na seba,len má problém s priestorom...vybavenie mám snáď okrem diagnostiky...je tu niekto taký?
majko44
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 14.10.2007 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa majko44 »

Sorry,som tu nový a nikdy som na žiadnom fóre nebol :d :D ...som z Marianky a celú výbavu mam v rodinnom dome
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Na to aby si robil servis v rodinnom dome potrebujes veeeela povoleni.Maximalne sa v nich mozes hrabat sam a kazdemu kto sa na servis bude pytat povies ze to auto je tvoje.inak si ta odbor zivotneho prostredia poda.Ja som chcel nieco podobne ale som nemal sil to dotiahnut koli byrokracii do konca.No a nevies kto ta uda.
majko44
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 14.10.2007 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa majko44 »

To sa nebojím,nemyslím si to.Rozmýšľal som aj nad foliami,alebo tepovanim interiéru
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

aj na to je zaplata...podnikanie papierovo "pojazdna dielna"
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

majko44 napísal:To sa nebojím,nemyslím si to.Rozmýšľal som aj nad foliami,alebo tepovanim interiéru
A co ti v tom brani,niekto kto to bude robit a ty za to zoberies € ?Takeho blba nenajdes.Taky kto to vie robit,to robi vo svojej garazi a nemusi platit najom.Inak sa mu to neoplati.
majko44
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 14.10.2007 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa majko44 »

Ja nepotrebujem blba,chcem iba robiť a aby sme mali obaja profit
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Logický začiatok a prešli sme si po 89 asi všetci rôznymi spoločníkmi a podnájmami a pod,aby dnes bolo jasno vo veci že iba - sám a vo svojom.Ak nemáš priestor a výbavu gumennú tak radšej jeden človek vo velkorysom ako dvaja v stiesnenom.Uvažuj o samostatnej práci pre seba,každé spolčovanie má neskutočne veľa mínusov a je to samý kompromis ktorý v prípade rodinného podniku vstúpi do života celej rodine.
Pneuservis
Čistenie interiéru,motorov,prípadne spojiť z leštením svetiel
Len brzdové systémy
Len podvozkové systémy
Špecializácia na nejaký komponent
Zabezpečovacie systémy
Sklá
Fólie
Zváranie autoplastov
Pieskovanie autodielov a pod

Množstvo činností ak sa dobre robí tak sú vyhladávané,ale uvažoval by som o činnosti kde to bude živiť jediného človeka.V momente ako tam je druhá osoba sa veci diametrálne zmenia a môžu mať aj velmi nepriaznivé dopady.
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Tu kolega dobre napisal,sam a vo svojom.To ked chces nieco robit sa nepocuje casto.Ale my co uz mame nieco za sebou vieme o com to je.Ak to ide,super.Ale co ak to nejde?Ako to osetris?Skor ci neskor dojde k tomu ze sa pohadate a rozidete.A koli comu?Robote.
Rob si,opravuj si.Ak ti to nepojde zatvoris branu a z nikym nic nemas.A nepisem ti to preto ze som to niekde pocul.Tu sms od svagra aby som zabudol jeho tel.cislo mam stale v mobile.
majko44
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 14.10.2007 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa majko44 »

Chápem vás,viem,že s ľuďmi je ťažko...ja sa ale nechcem hádať a ani to určite robiť nebudem...chodím normálne do práce ako kuchár a autá sú len moje hobby...chcem len využiť možnosť ktorú mám a dať niekomu šancu,nepotrebujem nájomné alebo niekoho klamať
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

My ti nemozeme zakazat nieco robit doma,len ta chceme upozornit ze to ma aj rizika a hlavne niekoho cudzieho pustit do chalupy.To chces kucharcinu zavesit na klinec?Ak ta ta robota bavi a si v nej dobry chod na neaku osobnu lod varit.Zarobis a mozes sa vybodnut tepovat neake auta.
majko44
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 14.10.2007 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa majko44 »

Chcel by som ísť max do Viedne,mám malú dcérku a chýbala by mi veľmi,zatiaľ ale neviem nemecky...nepustím do chalupy žiadneho blba,mám na ľudí čuch...chcel by som robiť aj aj,pri kucharcine máš pól mesiaca voľno,alebo kľudne iba autá,ak by ma to vedelo uživiť...nemám už takú odbornosť,preto by som zobral k sebe niekoho,sa aj priučiť niečo
Napísať odpoveď

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní