Montaz parkovacich senzorov v Trnave

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

baobao
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 12.09.2012 15:57
Zdieľať na Facebook

Montaz parkovacich senzorov v Trnave

Príspevok od používateľa baobao »

Dobry den, verte mi ze som hladal, ale nenasiel, preto zakladam temu. Chcem si na accent-a 2009 dat parkovacie senzory. Chcem to mat vsetko pekne na jednej fakture ( senzory aj montaz) pretoze stym chcem mat pokoj.Nenasiel som na internete ani jeden autoservis ktory by ponukal takuto sluzbu. Odporucte mi prosim nejaky servis v Trnave, kde ked pridem, nebudu ma chciet oklamat, nebudu mi nukat nejaky cinsky smejd za 6 eur ani za 200 eur predrazeny cinsky smejd :) a daju mi normalny blok a zarucny list na 2 roky na senzory a montaz. Cenu si predstavujem okolo 70 az 100eur.
Chcem uplne najjednoduchsi model, 4 senzory a akusticke varovanie blizenia sa k prekazke.
Viete mi nejaky odporucit?
rudolfo63
Príspevky: 9959
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

nuz senzory mam aj ja uz nejaky ten cas zabalene v krabici...Nie su drfahe,okolo 40 Eciek a tiez niekoho hladam,kto ich zapoji.V navode stalo,ze dobry amater to zvladne aj sam.A tak prisiel moj den,kedy som pod zadny naraznik polozil deku,aku utahovacku,vrtacku,vrtak pribalany k senzoroma buracie kladivo,ak by bol naraznik prilis odolny.Takto vyzbrojeny som stiahol tapacirung pozdlz svetiel a ked som videl ten plech,zostalo mi zle.Bude treba stiahnut naraznik...Najprv som to skusal rucne,tj.vykyvoval som naraznik hore-dole dufajuc,ze sam odpadne,ale neslo to.Zasiahla moja zena,ktora ked to vsetko videla,pozamykala vsetko a 14 dni som sa nesmel priblizit k autu...Senzory stale cakaju...

Ale k veci...fakturu ti urcite vyda autor.servis,ale zbytocne si robis dodatkove starosti,ked hocijaky autoelektrik na dedine ti to namontuje za par hodin a nie draho...nevem,naco ti je faktura,jedine,ze je auto na firmu.Ale ako sukromnej osobe ti to je naprd,zena ti to nepreplat...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24985
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

V Trnave neviem odporučiť nič,ale mám k tomu maličkú poznámku,a nemyslím ju ako zlomyselnosť. Prečo sa nenaučíš cúvať,proste byť pánom situácie,poznať rozmery svojho auta,len a len si doplniť to,čo nenahradí tak či tak žiadny senzor.Je to zadarmo a hodné viac ako to najlepšie čo vôbec existuje.Ver že ak to zvládne ten kto poslednú triedu skončil tretiu na ZŠ a dodnes robí krížiky na pošte pri preberaní výplaty,tak to zvládneš tiež.
rudolfo63
Príspevky: 9959
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..milanko...a mozno mu s tym jazdi zena...Moja sa uz zlepsuje,ale s tym cuvanim ma problem vzdy... lol
baobao
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 12.09.2012 15:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa baobao »

Presne tak, je to auto riadene iba zenou.Vodicak ma od 18 rokov ale 10 rokov nejazdila a prave preto riesim tie senzory.
Fakturu chcem preto, ze ked to jedneho dna zacne robit somariny, chcem prist s fakturou alebo teda blockom ( dokazom ) ze som tie senzory kupoval v tom danom servise a tam isto ich aj montovali.
pidizvi
Príspevky: 3415
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

zena nech sa nauci soferovat a nie riesit senzory
baobao
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 12.09.2012 15:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa baobao »

Pidizvi, pohoda, klidek tabacek, rozkazuj si doma svojej zene, pre mna za mna ju aj mlat ked ti skrkne auto a svoje inteligentne nazory uz prosim ta nevyjadruj k tejto teme. Diky

aj ked ta pidizvi nastval, nemusel by si pouzivat taketo vyrazy :3020: lukas.bubo
rudolfo63
Príspevky: 9959
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

to je uplne zbytocne...,ked som vyswvetloval zene ze senzory su pre jej a inych bezpecnost tak sa urazila tvrdiac,ze podcenujem jej soferske schopnosti,urazam jej zensku dostojnost..a tyzden mi nedala kefovat...Rozmysli si to... :zg282:
baobao
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 12.09.2012 15:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa baobao »

No tak jak to mam teda vyriesit? Chlapi poradte. Ked uz nebudem mat inu moznost tak tie senzory kupim v obchode a dam si to niekam spravit, ale kam? Viete odporucit nejaky konkretny servis?
rudolfo63
Príspevky: 9959
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..vezmi si telefonny zoznam,vytoc cisla servisov,mechanikov,autoelektrikarov a spytaj sa,ci ti vystavia rechnung...Nic zlozite..A v TT ich je urcite bohata hromada... :2f93:
VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

Baobao - vyskúšaj Autoservis SKUKÁLEK, ul. Jánošíkova Trnava, alebo Autopneuservis na ul. Nitrianskej - pri autovrakovisku. Myslím že faktúru Ti vystavia aj tam aj tam.. Neviem síce či sa im bude chcieť do toho, ale za opýtanie nič nedáš. Ja som bol vždy veľmi spokojný. Prípadne ak chceš napíšem Ti aj telefónne čísla do SS.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Hm, k senzorom. Nemám ich ani na jednom súkromnom aute a to na nich väčšinou jazdí moja žena. Mám ich podobne ako Rudo v krabici ;-) No mám ich na služobnom a príhoda s pred 2 týždňov ma núti, namontovať ich aj na súkromné. Zastavil som sa na služobke kúpiť niečo pod zub v Lidli čo bol pri ceste, aby som nemusel tlačiť hambáče z McDonaldu. Sadol som do auta, cúvam a zrazu mi senzor začal pískať. Ani nepípal, rovno pískal. Nič som nevidel a už som chcel vystúpiť, keď v spätnom vidím mamičku a letí k môjmu autu, máva, kričí... Kým odkladala nákupný vozík, malá dcérka je odbehla rovno za moje auto. Ešte šťastie, že nie som ten, čo odchádza z miesta razantnejšie, ale bez plynu na voľnobehu. Pritom k autu som prichádzal zo zadu práve od vozíkov. Načisto netuším, kedy tam to decko dobehlo. Na 5. dverách mám nálepku slona (logo firmy) a dievčatko ho chcelo ukázať mame. Tak sme si pozreli slona, mne sa ukludnilo srdce a išli sme svojou cestou.
VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

žiaľ kamarát na dodávke také šťastie nemal... tiež cúval spred nákupného centra (robí rozvoz pečiva) a naraz mu pod autom leží babka. Prešiel jej cez nohy. Lebo ani nezakričala ani nič. proste len padla pod auto a on cúval. Odvtedy je vo firme na všetkých dodávkach namontované aspoň to pípanie keď dáš spiatočku. Ja tie senzory uznávam a všetko čo tomuto vie zabrániť.
baobao
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 12.09.2012 15:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa baobao »

Takze som znacne sklamany z TT servisov, rozhodol som sa kupit senzory z internetu. Pokusim sa zohnat aspon nejaky servis ktory mi da zaruku aspon na montaz, aj ked viem ake mam sance...
Napísať odpoveď

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní