Podnikanie s odtahovkou

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elephant »

Rudolfo ale ved v pohode sa mi nemas za co ospravedlnovat ved sa nic nestalo. Ja som ti len povedal svoj nazor ako to vidim z mojho pohladu. Ty si myslis ze mna v zivote nikto nenapalil? Jednoducho som tym chcel len povedat ze ta cena je viac ako prehnana a jedine co sa mi nepacilo ze pises ze chce niekto niekoho zmiast lebo to je super kseft. No keby sa platilo za odtah 700€ tak by to aj tak bolo ale realita je celkom ina a skor takouto informaciou maties ludi ty. Len tolko som k tomu chcel.
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..stary..,som rad..,je to OK..
suki08
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10.11.2009 18:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa suki08 »

V poriadku a ja sa chcem spytat asi ma tu date dole teda hlavne elephant lebo mam pocit ze sa tu vyzna v danej problematike. Keby som si chcel zaobstarat odtahovku do 3.5 t iba pre vlastné ucely mam zamestanie a toto by bolo naozaj prilezistostne dovazanie vozidiel z eu....nechcem zriadit odtahovu sluzbu ale vozit auta na nahradne diely musim splnat skolenia?a podobne veci? neradte mi prosim vas veci typu kup si vozik a podobne ja osobne auto mam a celkovo odtahove vozidla nestracaju na hodnote ako uzitkove alebo terenne vozidla.A osobne vozidlo na ucely mam. Toto by som mal aj na nejaky prevoz materialu alebo co by bolo treba to dufam zas nie je zakazane na odtahovke vozit aj nieco ine ako automobily. Dakujem za radu
piero123
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 23.07.2006 19:40
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Odtah

Príspevok od používateľa piero123 »

Boha Rudko a ja blbec idem zajtra zo Senice do Popradu za 200eur! Som ale K:::T!!!

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 57 neregistrovaných