Pomoc ZADARMO

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jugo
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 08.10.2006 17:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jugo »

PROCHY603 napísal:NEMECKA DIALNICA nie je na to abi sa chlapci zdokonalovali vo svojej zrucnosti viest motorove vozidlo. Ved aj kamiony tam jazdia 150km/h.


:28b7: :28b7: :28b7:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

divocak: No co ty američan? Mas lepsie auto ako je moja skodovka (mimochodom X5 r.v.09 ale to je mimo temy) Typujem ze mas BENTLEY v garazi,len kus opráš ten plagát co pri nom zaspavas. Ja sa nepotrebujem chvalit ze som jazdil na 10prudovke dobre ze nie na Veyrone ked som ho ani na zivo nevidel este,nezalezi ake ma kto auto ty decko. Keby si ty bol v amerike tak tu nežobronis aby ta dakto zobral do Nemecka v mraze očumovat ako Turci odrbavaju ked predavaju auta,a ak si aj bolv USA tak si za 5dolarov na hodinu utieral starym rachetlám rite a mas asi tolko penazi ze by ti na tu cestu do nemecka maminka zabalila trojdnove rozky a paštieku :40bd: si sa pekne dal dole VIVAT AMERIKA, rozbi prasiatko a zaplat dakemu serioznemu dovozcovi 100euro a ten ti ukaze vsetko co chces vediet a isto sa nebude bat ze s tvojimi 14 eurami na učte a telkou na splatky mu vykupis jeho najdeny bazar do ktoreho chodi 10 rokov a z teba sa tam budu akurat tak smiat :28b7: Mimochodom som zo ZVOLENA a ak sem dojdes tak si ho mozes cely kupit ked vystupis z autobusu a zratas svoje drobne a vytrasies si z topanok americku slamu :4090: :40bd: :4090: Vela stastia basničkár :d :D Mimochodom ked mas toooolko vela penazi a si takmer poloameričan (v snoch) tak voz auta z USA a nemusis riesit octavie z nemecka :angry:
Mass111
Príspevky: 609
Dátum registrácie: 03.04.2009 19:16
Zdieľať na Facebook

Re: Pomoc ZADARMO

Príspevok od používateľa Mass111 »

markoimportauto napísal:
divocak napísal:Kto by potreboval pomoc sofera priviest auto z Nemecka rad mu pomozem "uplne zadarmo". Nic nevybavujem len pomozem odsoferovat auto na Slovensko. Kazdy sa asi pyta na dovod preco zadarmo: lebo sa chcem naucit ako to funguje a najlepsia je prax, ist tam 2-3 krat a potom budem mudrejsi. Zaujemcovia nech sa mi ozvu. Dakujem...
múdrejší o čo? O to, ako sa v zaprdených teplákoch a vyšmatlaných teniskách voziť po Nemačku?
Ak nevieš co s dukátmi, tak investuj do energetiky, najlepšie z obnoviteľných zdrojov. Viac cez SS.

no asi tak nejako...vedel by som aj o lepsie vyuzitom case ako sa trtkat v aute cez pol europy a behat po pofidernych tureckych bazaroch....
mishgo
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 30.03.2010 20:37
Zdieľať na Facebook

...

Príspevok od používateľa mishgo »

Radšej v bananistane nezamestnany ako 12 rokov v jú es end ej, ze? Zbohatnut na dovoze sa dalo este tak pred krizou, ale dnes? Jazdenky stoja v bazaroch mesiace, kopec dovoz-bazarnikov je v stratach a nove auta su cenami uz naozaj spotrebak.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

smejo74 napísal::40bd: chlapec asi nerátal že sa to týmto smerom takto zvrhne
On možno nie, ale ja a mnohí iní sme s tým rátali ako s istou vecou. Tu je to tak často, až by som povedal, začína to byť pravidlo. Neviem, prečo sa tu každý obúva do azetu, keď sa tu poniektorí správajú presne tak isto... Niekto sa tu opýta na osemvalec a hneď ho zdžube za "machrovanie" niekto, kto má má dízláčik jednašesť. Niekto chce plyn do auta čo má 200 koní a hneď sa doňho pustia TDi-čkári, že keď má na veľké auto, má mať aj na benzín. Iný chce zazimovať auto a už je z neho robený žebrák, že nemá cez zimu na benzín, a vôl, že sa trase o nejakú starú Ibizu... Teraz tu chce chalan zistiť, ako to funguje s papiermi a podobne pri dovozoch, a hneď je zdžubaný, že chce niekomu vyfúknuť bazáre. Lebo v Nemecku je ich asi málo, že, váľajúce smajlíky.........

Ak sa vám zdá, že jeho dotaz je mierne naivný (ako že aj je), dá sa to povedať aj normálne a nerobiť tu z neho blbca, nekalého konkurenta a neviem čo ešte. Zdžubať treba niekoho, kto vymýšľa nad sústružením kotúčov, lepením platničiek a podobne, lebo tam už končí sranda, ale nie paušálne každého, koho názor sa nám nepáči. Poniektorí zabúdajú, že aj oni nejako začínali.

Je to škoda... Takýto prístup niektorých len zbytočne znižuje hodnotu tohoto portálu, lebo často tu ľudia naozaj vedia poradiť a ušetriť tým niekomu kopec peňazí alebo nervov.
deep
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 05.07.2006 09:49
Zdieľať na Facebook

Re: Pomoc ZADARMO

Príspevok od používateľa deep »

borinik napísal:
divocak napísal:Kto by potreboval pomoc sofera priviest auto z Nemecka rad mu pomozem "uplne zadarmo". Nic nevybavujem len pomozem odsoferovat auto na Slovensko. Kazdy sa asi pyta na dovod preco zadarmo: lebo sa chcem naucit ako to funguje a najlepsia je prax, ist tam 2-3 krat a potom budem mudrejsi. Zaujemcovia nech sa mi ozvu. Dakujem...
A este jedna vec,pokial by islo len o soferovanie,tak sa mi ozvi cez SS. Sem tam by som ta zobral,ak by si bol ochotny docestovat do Puchova alebo si niekde z okolia. Lebo jazdim ravidelne Kolin n.R. a potrebujem sem tam niekoho do dvojky. Je to sice osobak,ale ked ides na otoc tak je to dost na jedneho. Prvy krat si ta zoberiem na skusku ako jazdis(vozime ludi) a podla toho sa dohodneme do buducna. Davam 100 eur+samozrejme obed normalne v restike. Nejazdi sa na spotrebu ani nic podobne,ako par ludi co poznam,len treba ist bezpecne. Keby si mal skupinu "D" bola by dalsia robota. Otoc trva cca 24 hodin.
podľa mňa asi jediný prispevok čo stál za prečítanie v tejto siahoplnej diskusií.....

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 56 neregistrovaných