oprava sedadla..calunenie...NR

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ciclone
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 19.09.2007 11:41
Zdieľať na Facebook

oprava sedadla..calunenie...NR

Príspevok od používateľa ciclone »

Dobry vecer.. neviete mi nahodou niekto poradit s opravou calunenia sedadla... mam latkove calunenie a roztrhol sa mi bok od nasadania.. neviem zohnat moj typ sedacky nikde tak by sa mi zisiel nejaky sikovny calunik v okoli NR,,HC,TT....nemusi to byt tip top,hlavne nech je to v rozumnej cene.......proste potrebujem niekoho co mi to ako tak zasije nech to neni dotrhane.. ak by ste o niekom vedeli tak poslite kontakt cez SS.....vdaka.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

este keby si tak napisal typ auta a nejake ine technicke udaje?mozno sa da kupit cela sedacka lacnejsie, ako by vysiel calunik...kazdopadne, siel by som touto cestou..calunika poznam jedneho v Dubovanoch pri Piestanoch...ale netusim, co by si za to vypytal..oni totiz nevedia, co pytat za pracu..ja idem dat precalunit auto do PL...
ciclone
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 19.09.2007 11:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ciclone »

Je to VW B5.. o to ani tak nejde ake to je auto....ja mam tie zriedkavejsie sedadla take tvrdsie latkove s bocnym vedenim...ten isty tvar som mal na kozennych...ibaze titeto su latkove a roztrhlo sa mi vodicove.. dalsia vec: je tam vyhrievanie a o to by som nerad prisiel...inac tie druhe mikroplisove sa daju zohnat skoro zadarmo..... ale tieto moje vobec... a ked uz aj nieco je tak iba cely komplet a ten mi je tak na 2 veci.... preto hladam nejakeho krajcira :zg282:
Napísať odpoveď

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 69 neregistrovaných