Prevoz auta bez znaciek Humenne - Zilina

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kamtcho
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 09.05.2007 11:17
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Prevoz auta bez znaciek Humenne - Zilina

Príspevok od používateľa kamtcho »

Rad by som kupil auta, ktore nie je prihlasene, kto viete o nejakom sposobe dopravy v rozumenj cene. Tak poradte pripadne ponuknite. Vozik/odtah...
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

...aku dobrotu ze to maju v Humennom? Ak ma pamat neklame, tak odjakziva sa tragace tahali opacnym smerom.....toto bude asi nejaky novy trend, ako lososy v Norsku :d :D

Ale vazne: zalezi aka je vaha, ak je to normalna gulatina do cca 1400kg, tak to zvladne za slusne peniaze aj odtahovka do 3,5t, este lacnejsie vsak bude zapriahnut 2t vozejk povedzme za susedovie mocnejší kár (nezabudnut pritom na povinnost riadica disponovat s VP sk. BE) a bonbonik z Ukrajiny supnut nan.

Drahsie to bude v pripade tazsieho kalibru, tam uz bude treba bud odtahovku nad 3,5t, alebo vyrazne lacnejsia alternativa vozik s adekvatnou nosnostou za vozidlo s adekvatnou max. pripustnou hm. tohto (brzdeneho) vozejka.

Kedze na dialku vidim rozpaky v ociach tvojich, tak doplnim, nech nie su zbytocne dodatocne otazky:

V prvom rade si zisti pohotovostnu hmotnost toho tragaca, ktory chces doteperit. Ak to bude mat do spominanych 1400kg, prevoz zvladne odtahovka do 3500kg, resp. vozik zapriahnuty za tragac co ma v tech. preukaze v kolonke O.1 cislicu 2000 a viac. Nie vacsiu cislicu musi mat v TP v rovnakej kolonke aj ten vozejk, na ktory budes tepereny tragac nakladat.

V druhom pripade bud znacne draha odtahovka nad 3500kg, alebo zaprah s vozikom ako v tom prvom pripade. Tu vsak bude nutne poobzerat sa po mocnejsom taznom vozidle a aj voziku. System je pritom tiez zhodny-v prvom rade riesit hmotnosti, pricom vozik nesmie mat nikdy vyssiu celkovu hmotnost ako udaj o tejto hmotnosti uvedeny v taznom vozidle v spominanej kolonke O.1. (ani keby si siel prazdny)

Na 3. moznost ani nepomysli. Pokuty startuju na cca 200e (v spravnom konani) s relnou moznostou zadrzania VP na min. 1 rok!

Prevozu tragaca zdar!


:zga28:
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

Ano, to by bolo super, ale iba v tom pripade ak ma doklady doma (a zahaji kár na OU)....inak 2x zbytocna cesta, to rovno moze ist s tym vozejkom, nie?

Zalezi teda najma od situacie, fesacik neoznamil, ci si to ide len obzerat a mozno uľapí, alebo to ma vyplatene a len nalozi alebo uplne ina alternativa...
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
martincichy
Príspevky: 5454
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

po železnici to bude stáť cca 200 € bez dph, ja vozím po železnici
peter466
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 19.08.2009 18:17
Zdieľať na Facebook

to markoimportauto

Príspevok od používateľa peter466 »

velmi vtipne.... to si myslis,ze v He nie su pekne a dobre auta auta??
lukas479
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 07.09.2009 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas479 »

markoimportauto napísal:...aku dobrotu ze to maju v Humennom? Ak ma pamat neklame, tak odjakziva sa tragace tahali opacnym smerom.....toto bude asi nejaky novy trend, ako lososy v Norsku :d :D


:zga28:

Co sa rehlis??? Mysliš že my tu v HE mame iba šroty??? Skor by som povedal, že vy na zapade viac oebavate nas ako my vas. A inak mame tu aj kvalitne auta.
pepe126
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 04.10.2009 00:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepe126 »

Otazka pre vsetkych. Zaplatit za prevoz auta z HE do ZA 200eur...je to vela ci malo? Dopredu hovorim, ze sa tym nezivim ani nemam moznosti na takyto prevoz, ide cisto len o prieskum. Vdaka
deep
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 05.07.2006 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa deep »

No to či je to veľa alebo málo je relatívny pojem.
Ak mám po ruke suseda alebo kamaráta so silnejším autom (postačí aj mondeo diesel 96KW) a potrebným vodičákom tak cesta tam a späť cca650 km= cca50€ + požičanie vozíka 20€ + nejaký ten obed cca20€ tak mam výlet spojený z dotiahnutím za cca90-100€.....vtedy tých 200€ je veľa
ale ak nemám nikoho tak tých 200€ oproti odťahovke je málo...

ešte je možnosť nájsť nejakých chalanov z východu čo dovažaju auta a s nimi by si sa určite dohodol že ak pôjdu von po auto tak jednou cestou na západ nahodia to tvoje po Žilinu. Aj keď väčšina z nich chodí spodkom ta za 100-1500€ by tých pár km navyše spravili...
Napísať odpoveď

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 54 neregistrovaných