Názor na olejpostu.

diskusia o aditívach, aký olej pre moje vozidlo ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

audia4
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 10.01.2009 12:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audia4 »

mp3turbo napísal:niko ak by ti to nevadilo, aj ja by som tu SS rad :)

ja si myslim ze predavate kvalitne produkty (zda sa mi ze ty si z predmetnej firmy podla tvojich prispevkov) a co sa tyka nejakej nalepky nenalepky, tak proste to co vam pride od nejakeho dodavatela posuniete dalej. To je cele.

Len tie povodne spravy od audinaka vyzerali hrozivo :)
Tak som sa ukľudnil olej je originál a že moje auto dostalo to čo malo a som spokojný
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

btw hlavne že chodíme obutí v adidaskách, obliekeme diesel rifle a svetre hilfiger. HAHA

Pančovaný olej je v renomovanej predajni alebo renomovanom e-shope mýtus, o tom som presvedčený. Maximálne tam sem tam nejakú paletku vymení zamestnanec. Predaj niekde na burze, cez inzerát a podobne je niečo iné
xbrook
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 03.08.2009 00:30
Zdieľať na Facebook

Skúsenosť s olejpoštou.

Príspevok od používateľa xbrook »

S Olejpostou (olejposta.sk) som mal donedávna výlučne dobrú skúsenosť. Objednával som u nich 3x v priebehu 2 rokov. Komunikácia, rýchlosť a dodanie bolo vporiadku. Najskôr som u nich kupoval olej ARAL 5w-30 bez problémov. Posledný krát mi ponúkli namiesto ARALu Castrol s rovnakou viskozitou a rovnakou normou. Bolo to 9L, zaslané v krabici 4L+4L+1L. Krabicu som po dodaní hodil do kufra a odviezol k svojmu mechanikovi do servisu.

Po príchode do servisu som otvoril kufor. Krabica presiaknutá olejom, Úložný priestor rovnako zašpinený od oleja. Po otvorení krabice boli 4L+1L bandasky nepoškodené a zapečatené a ďalšia 4L bandaska už zapečatený vrchnák nemala, a bol povolený.

Povoliť sa nemohol v žiadnom prípade počas transportu v kufri.

Olej mal síce správnu zelenkastú farbu castrolu a po informovaní olejpošty sa mi ich zamestnanec síce ospravedlnil za spôosobenú nepríjemnosť a rovnako nevedel ako sa takáto vec mohla stať,

Ale po tejto skúsenosti už NEKUPUJEM.

Príspevok nechce poškodiť dobré meno olejpošty, len odráža moju reálnu skúsenosť.
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

no pekne... ja som bral doteraz od nich asi 5x, prevazne Shell Helix Ultra Extra a vzdy bolo vsetko v poriadku...
oldohu
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 19.09.2010 00:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oldohu »

Spokojnost...mam to par minut od domu, takze naklady minimalne..pre porovnanie...cena isteho oleja 1L v opli 13 e, na olejposte necelych 5e......
endura
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 14.01.2013 12:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa endura »

Fakt číslo 1: Všetky filtre aj oleje som dlhodobo bral z olejposty.sk
Fakt číslo 2: Odvtedy som mal problémy so vstrekovačmi
Fakt číslo 3: V septembri sa mi bez jediného zablikania kontrolky mazania zadrel motor tak, že sa mi neoplatilo dať to opraviť.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

presne tak...a co ? o type auta, historii ziadna zmienka, len vieme, ze si kupoval na olejposte, chces povedat, ze im to das zaplatit ?
je to tvrdenie rovnakej hodnoty, ako ked poviem, ze vsetky oleje, filtre, pneumatiky a nahradne diely co som kupil do auta su z eshopov a ziaden problem...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
djs-agency
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 05.04.2009 15:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa djs-agency »

Nechcem vam kazit radost z lacnych olejov ale načo potom používali ludia tie prázdne obaly od castrol olejov ktore chodili vykupovat po servisoch za 1€(flaska) ? Konzultoval som ceny s rôznymi predajcami olejov a povacsine krutili hlavou nad tak nízkymi cenami, ktoré nemajú ani oni ako nákup.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

endura napísal:Fakt číslo 1: Všetky filtre aj oleje som dlhodobo bral z olejposty.sk
Fakt číslo 2: Odvtedy som mal problémy so vstrekovačmi
Fakt číslo 3: V septembri sa mi bez jediného zablikania kontrolky mazania zadrel motor tak, že sa mi neoplatilo dať to opraviť.


To nemusí z problémom vonkoncom súvisieť,prichádzaš zďaleka a ešte ako anonym,môžeš písať čo len chceš
moila
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 12.09.2006 17:48
Zdieľať na Facebook

Re: Názor na olejpostu.

Príspevok od používateľa moila »

Zdravim. Zaujala ma tato tema. Momentalne nemam problem s autom, ale posledne co som kupoval toyota olej z webu olejposta, tak na nadobe nebol ani toyota napis, len toyota znak.
Zaroven pod plastovym vrchnacikom to nebolo zalepene tym celofanom.
Co sa tyka hologram znaku, ani ten nikde na flasi nebol, ale to neviem ci ma toyota olej nejake taketo ochranne prvky.
Chcel som oslovit toyotu s otazkou, ci vedia povedat ze sa jedna naozaj o ich vyrobok podla flase, samolepky a cisla na flaske, ale neviem na koho sa obratit.
A ak by predsa len bola pouzita recyklovana original nadoba, vykupena v nejakom servise, tak potom takto na dialku to ajtak nebude relevantne. A rozbor asi nik robit nebude...
db69
Príspevky: 920
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: Názor na olejpostu.

Príspevok od používateľa db69 »

olejpošta a olejcentrum sú jedna firma.a tu v okolí idú také reči že tie oleje sú f....y . Ale ťažko povedať ako laik.Môj servisák ked počuje "olejcentrum" tak chytá husaciu kožu.P.S ja tam nakupujem hlavne seleniu, nie kvôli cene, ale tam kde kupujem oleje a filtre do LKW ju už pomali rok nemájú
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Názor na olejpostu.

Príspevok od používateľa fzubaty »

db69 napísal: 27.11.2023 17:43Môj servisák ked počuje "olejcentrum" tak chytá husaciu kožu.
Necudujem sa.

Vela servisakov su curaci a nakupuju smejdy a predavaju to zakaznikom ako top tovar!!!
db69
Príspevky: 920
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: Názor na olejpostu.

Príspevok od používateľa db69 »

fzubaty napísal: 27.11.2023 18:07
db69 napísal: 27.11.2023 17:43Môj servisák ked počuje "olejcentrum" tak chytá husaciu kožu.
Necudujem sa.

Vela servisakov su curaci a nakupuju smejdy a predavaju to zakaznikom ako top tovar!!!
v tom máš pravdu. Hlavne otázka "to kde Ti servisovali" ma zabíja.Ale hovoril mi že prečo od nich neberie.to tu písať ale nebudem .

Návrat na "Oleje, mazivá, palivá, aditíva"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 46 neregistrovaných