Vodič v kolóne úmyselne poškodí vozidlo

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lubos zimovcak
Príspevky: 3378
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Oco, teraz fakt netuším, či má zmysel táto debata:
Nepozornost, ktorou spôsobis nehodu, je podobne trestná, ako" úmysel"..

Teda, ešte som nepočul, aby sa niekto priznal, že úmyselne nabúral, možno nejaký terorista do davu ľudí, či budovy.

Každý sa vyhovára na nepozornost, chorobu, chvíľkovú indispozíciu, na ktorú sa samozrejme dá vyhovoriť...

Teda, jedine okrem alkoholu.

Čiže, či povieš na súde, že si nedával pozor a preto si zrazil tých 3 ľudí, alebo , si dával pozor a aj tak si zrazil...

Výsledok je ten istý lol, basa.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nerieši sa tu zabíjanie ludí (na to sú tu iní). Rieši sa tu "úmyselne poškodil vozidlo". Teda drgnutie v kolone , otvátanie dverí na parkovisku, klinec v ruke výrastkov a podobné veci, ktoré sú cielené práve proti luďom príliš naviazaným na kus železa. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3378
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Ešte raz, NEZÁLEŽÍ, či je to úmyselne, alebo z nebdalosti, či nepozornosti.

Samozrejme, skôr uveríme nepozornost dedkovi, babke, žene, než 25-4o ročnému.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Vodič v kolóne úmyselne poškodí vozidlo

Príspevok od používateľa oco13 »

oliver992 napísal:Čo s vodičom ktory sa v kolóne na svojom vozidle v hodnote do 500 EUR lepí na vás ? Na vzdialenosť 1-2cm a čaká kým sa aspoň jemne šuchne. Áno škoda nebude enormna ale prečo mat poskrabany hoc i len náraznik. Máte s tým skúsenosti niekto ? Dajte riešenie :) Okrem fyzických útokov ;)
No a odpoveď zadávatelovi ???? (ktorý sa tu mimochodom už neukázal)
Moja odpoveď je že jedine fyzický útok situaciu naozaj vyrieši.
Demonštracia , menštruacia - všetko jedno len nech tečie krv. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Oco tema jak usita pre Teba... tu sa da ping pongovat min. do vianoc 2026 :3906:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Vzbudzovať emocie, rovnako ako na ceste - to je predsa cielom. A potom kliky pribúdajú. :40bd:
Ale tiež si nedal riešenie - čo s takým šoférom? čo s takým susedom čo píli drevo presne o 22:00, alebo špiní schody v paneláku, keď ho nikto nevidí?? To sú otázky medziludských vzťahov - a kedže ludia sú svine, tak aj spoločnosť vyzerá ako chliev. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

V dnešnej dobe je kolektivné povedomie na vyššej urovni ako pred 20-30 rokmi,energetické polia su viacej prečistené a KARMA naberá na sile a rýchlosti splácania karmických dlhov.
Sám som sa o tom presvedčil ,že karma robí poriadky :zg282:
a nepotrebuje na to desaťročia ako kedysi,v priebehu mesiacov sa energia prečistí,kolonky dal a má dať sa veľmi rýchlo dostanú do rovnováhy... :4012:
Na to ako sa správa tento bludár s nickom oco13,si vytvoril poriadný karmický dlh..
Ja by som povedal,že v blizkych niekoľkých mesiacoch bude musieť svoj karmický dlh SPLATIŤ.
A že tieto jeho dlhy su veľké,povedal by som ,že o niekoľko rokov v diskusii na ab.eu len malokto bude vedieť kto bol "oco13"
.....
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Laci - a ešte mi prezraď ako sa tento dlh spláca?, akou formou? umriem ja (načase) niekto z rodiny? (smola), dojdem o robotu? (chvalabohu) :40bd: alebo čo také?
Viš aby niekto mohol dostať poučenie, tak mu musí na niečom záležať a ja som ako romska komunita - žijem pre tnto moment, čo bude o tri minuty je mi jedno. Takže ťažko je napraviť niekoho, na kom nie je čo naprávať. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Tato ,karma ti zlomí nohu a prst ktorým ťukáš do klávesnice

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných