Spiatocka pocas jazdy s automatom

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Nikasmille
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06.08.2016 01:41
Zdieľať na Facebook

Spiatocka pocas jazdy s automatom

Príspevok od používateľa Nikasmille »

Ahojte, priatel vcera s kamaratmi pil a tak som im robila vodica. Lenze ako pripity vymyslaju, hodil mi pocas jazdy N a ja som si to najprv nevsimla a potom, ked uz mi povedal ze mam pustit plyn a mne doplo ze spomalujeme(za nami isli auta vcelku rychlo), v soku som postrcila paku dopredu na R a motor tak divne zachrapcal. Okamzite som ju stiahla spat a do D. Chalani vzadu hovorili, ze na displeji preskakovalo P a R. Ked som potom parkovala, pri spiatocke to tak divne vrcalo. Neviete co sa s tym mohlo stat? Mame peugeot 607. Vdaka za odpovede.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Nuž môžeš odkázať posádke že sa bude treba zložiť asi na opravu automatu
marco98
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 19.02.2015 14:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marco98 »

100,200,300,400€...stovečky budú lietať, možno aj celá cena auta. Pozdrav osadenstvo.
zuzula2501
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 01.02.2016 14:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zuzula2501 »

No mne sa to už tiež stalo už 2x ked mi skapal motor v križovatke počas jazdy a rýchlo som potreboval dať N-ko a kedže mám páku pod volantom je to dosť jemné radenie oproti klasickej páke, tak som to tiež šupol do R-ka a zatial sa nič nedeje ,všetko v pohode. Ale je pravda že ja mám 4 rýchlostnu. Čav
michalmucha
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 04.08.2015 08:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa michalmucha »

chlapci budu mat radost. No mali by prispiet treba to dat opravit a lacne to teda nebude..
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

Kazdy automat ma proti tomuto ochranu pokial ides nad 10km/h. Znamemu sa stalo to iste druhy den po kupe auta s automatom. Dole kopcom vyradil a ked som mu povedal ze nech to uz nikdy nerobi, tak namiesto D dal R. Auto ostalo v neutrali ale vysvietilo mu vsetky rychlostne stupne na palubnom PC. Nasledne sme zastali, vypol motor, nastartoval, D a auto jazdi dodnes. "Divne vrcalo" si si mohla kludne nahovarat, kedze si sa viac sustredila na zvuky, ktore auto vydava a bezne ich nepocujes. Pokial auto radi plynulo bez "kopania" a takisto aj cuva, tak by som nemaloval zbytocne certa na stenu ako diskutujuci nadomnou a jazdil dalej. Nie si prva ani posledna. No a pre chlapov to ale snad bola dobra lekcia, kedze sa to skoncilo maximalne materialnou ujmou, o ktorej ako som pisal pochybujem.
Nikasmille
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06.08.2016 01:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Nikasmille »

Auticko jazdi normalne ked sme s nim dnes boli, takze ja osobne si myslim, ze by mu nemalo byt nic ako spominal miso.eu, len priatel sa dost bal potom tak som sa chcela uistit.. snad sa to neprejavi casom :) Dakujem vsetkym co sa podelili o skusenosti ;)
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Takéto veci sú riešené BLBOVZDORNE...zväčša.
TomRoss
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TomRoss »

Ja by som mal inu otazku, co sa stane ak v rychlosti cojaviem 70km/h zaradim P? Nie, zeby som to skusal...
TomRoss
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TomRoss »

Neviem, zlomim ten kolik + ak nebudem priputany buchnem si hlavu o predne sklo? :d :D
TomRoss
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TomRoss »

Tak som vyskusal. Mechanik povedal, ze oprava bude stat cca 400,-eur. Kam ti mam poslat cislo uctu? :40bd:
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

tak moderna elektronika, ktora nedovoli podrzat motor v cervenych otackach, ze by bola taka hlupa, aby umoznila poskodit motor takym preradenim? To asi tazko. Sak paka je len elektronicka zalezitost, nic napriamo mechanicky to nerobi si myslim.
Napísať odpoveď

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 2 neregistrovaní